En iyi Microsoft Surface Go fiyatları ve fiyatları Nisan 2020'de

En yeni Microsoft Surface Go fiyatlarını ve tabletiniz için en taze siparişlerle değerlendirmeniz için fırsatlar topladık. Surface Go biraz daha uzun sürdüğüne göre, perakendecilerin fiyatları daha sık düşürdüğünü görmeye başlıyoruz, bu da sizin taraftarlar için harika bir haber.

Surface Pro tablet / dizüstü bilgisayar dönüştürülebilir ürünlerine göz attıysanız, ancak biraz pahalı veya çok fazla taşınamayacak kadar büyük olduklarını düşündüyseniz, Surface Go, tasarruf etmenizi sağlayacak indirimli fiyat alternatifidir süper serin form faktörü alırken ciddi paralar.

En son Microsoft Surface Go fiyatları

İki sürümü vardır Microsoft Surface Go düşünmeniz için tablet. En ucuz seçenek 399,99 ABD doları / 379,99 ABD doları / 599,99 ABD doları olarak geliyor ve 64 GB'a sahip SSD ve 4GB RAM. Teknik özelliklerde bir artış mı gerekiyor? Ayrıca 128GB / 8GB RAM modeli de 549.99 $ / 509.99 £ / AUS $ 839.99'dan geliyor.

Daha büyük Surface Pro'ya benzer şekilde, Surface Go, standart olarak bir klavye (Tip Kapağı olarak bilinir) ile birlikte gelmez, bu yüzden en ucuz fiyatları muhtemelen daha fazla teklif ettiği için en son fiyatları kontrol ederken aklınızda bulundurun klavyeyi paket olarak dahil etmeyin. İşlemler durduğunda, Tip Kapağı ayrı olarak sipariş edersiniz, fiyatlar $ 99.99 ABD'de, £ 99.99 İngiltere'de AU $ 149.95 Avustralyada. Aşağıdakiler için de bir karşılaştırma tablosu ekledik.

10 inçlik ekran veya azaltılmış özellik sizin için kesmeyecekse, en yeni Microsoft Surface Pro fırsatları ve fiyatları çok.

Microsoft Surface Go çıkış tarihi

Sonunda ABD, İngiltere ve Avustralya'da kullanıma sunulan Microsoft Surface Go çıktı. Her bölgede aşağıdaki tarihlerde yayınlandı.

  • ABD: 2 Ağustos 2018
  • İngiltere: 23 Ağustos 2018
  • Avustralya: 27 Ağustos 2018

Teknoloji, cep telefonları, gadget'lar, geniş bant, VPN, oyun ve daha fazlası için en iyi fırsatları mı arıyorsunuz? Sonra bizim Fırsatlar bölümü.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*