En İyi MSI Oyun Dizüstü Bilgisayarları 2020: Oyun Güç Merkezleri Seçimimiz

En iyi MSI oyun dizüstü bilgisayarları, rekabete para için iyi bir çalışma sunuyor. Bunlar oyun dizüstü bilgisayarlar neredeyse tüm AAA'ları işlemek için yeterince güçlü güç kullanarak bir isim yaptılar PC oyunu sen at. Hepsi bunlar sayesinde Nvidia Turing grafik ve Intel Coffee Lake işlemciler paketliyorlar.

Diğer her şeyde olduğu gibi, en iyi MSI oyun dizüstü bilgisayarlarının hepsi eşit yaratılmaz. Dışarı çıkmadan ve bulabileceğiniz en pahalı, en güçlü MSI oyun dizüstü bilgisayarında ciddi gümüşler çıkarmadan önce bir adım geri dönün ve oyun ihtiyaçlarınızı değerlendirin. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, bu kadar parayı sizin için ideal olana harcamanıza bile gerek olmayabilir.

Hangi MSI oyun dizüstü bilgisayarının sizin için doğru olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için, bu 2020'de piyasadaki en iyi MSI oyun dizüstü bilgisayarlarını topladık. birini seçin.

MSI GS65 Stealth

MSI GS65 Stealth, yolda bir Nvidia RTX 2080 almanıza izin verecektir. (İmaj Kredisi: MSI)

1. MSI GS65 Gizliliği

İŞLEMCİ: Intel Core i7 | Grafik: Nvidia GeForce RTX 2060 (6GB GDDR6 VRAM, Maks-Q) – RTX 2080 (8GB GDDR6 VRAM, Maks-Q) | VERİ DEPOSU: 16 GB – 32 GB | Ekran: 15,6 inç FHD (1,920 x 1,080) parlama önleyici, geniş görüş 144Hz panel | Depolama: 256 GB – 512 GB M.2 SSD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*