En iyi Nintendo 3DS fiyatları ve fiyatları Nisan 2020

En iyi Nintendo 3DS fiyatlarını veya New 2DS XL fırsatlarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Süper popüler el konsolu bugünlerde çalışmasının sonuna geliyor, bu yüzden çoğu perakendecide stoklama eğilimi gösterdiğinden fırsatlar biraz daha ince olabilir Nintendo Switch Otel Fiyatları yerine. Bununla birlikte, fiyat karşılaştırma teknolojimiz, fiyatların güncel olduğundan emin olmak için tüm güvenilir çevrimiçi perakendecilerin fiyatlarını birkaç saatte bir kontrol eder!

Nintendo uzun zamandır el pazarının patronu oldu, ancak şimdi akıllı telefonların hâkim olduğu bir pazarda çok başarılı olmaya devam etmesi gerçeği etkileyici ve biz de el sezonunu bazı mevsimsel anlaşmalarla salladığını görmemiz gerekiyor. 3DS yazılım serisi, şimdiye kadarki en iyi birinci taraf Nintendo başlıklarından bazılarına sahiptir ve her zaman en iyi Nintendo 3DS oyunları.

Nintendo'nun 3 / 2DS serisine son girişi hoş geldiniz, saçma olmayan bir el cihazı olan 'Yeni 2DS XL'. Bu sayfada en iyi 2DS XL, 2DS ve yeni 3DS XL fırsatlarını gösteriyoruz. Eski modellerin günümüzde ele geçirilmesi çok zor ve fiyatlar orantısız bir şekilde arttı.

Şarj cihazları hakkında bir not

Yalnızca Nintendo tarafından bilinen nedenlerden dolayı, çoğu 3DS konsolu bir şebeke şarj cihazı ile gelmeyin. 3DS için pazardaysanız ve zaten uyumlu bir şarj cihazınız yoksa (belki eski bir model için?) Yeni bir tane satın almanız gerekir. Noel hediyesi olarak 3DS satın alıyorsanız bu özellikle önemlidir.

Artı tarafta Yeni 2DS XL ve daha eski arduvaz tarzı 2DS yapmak bir şarj cihazı ile birlikte gelir. Aşağıda bazı 3DS şarj cihazı fırsatlarına bazı kullanışlı bağlantılar ekledik (3DS türünüzle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın).

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*