En İyi Öğrenci Dizüstü Bilgisayarları 2020: Üniversite Öğrencileri için En İyi 10 Dizüstü Bilgisayar

Üniversite öğrencileri için en iyi dizüstü bilgisayarlar her zaman en ucuz veya en hafif dizüstü bilgisayar değildir. Bizi yanlış anlamayın; bütçe dizüstü bilgisayarlar büyük aday olma eğilimindedir çünkü birisi üniversiteye gittiğinde fiyat her zaman büyük önem taşır ve öğrenciler genellikle yüksek güçlü dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duymazlar. Bununla birlikte, bu her zaman onların olacağı anlamına gelmez. en iyi dizüstü bilgisayarlar üniversite öğrencileri için.

En iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarının birkaç kritere uyması gerekir. Her şeyden önce, özellikle bir üniversite öğrencisinin bütçesiyle çalışırken uygun fiyatlı olmaları gerekir. Performans açısından da sunum yapmaları gerekir, böylece bir öğrencinin özel iş yükünün yanı sıra akış ve belki de oyun sonrası kurs sonrası iş yükünü de halledebilirler. Son olarak, tüm okul gününü tam şarjda sürdürebilecek kadar meyve suyuna sahip olmalıdırlar.

2020 öğrencilerinin sunabileceği en iyi dizüstü bilgisayarları seçtik ve her ihtiyaç için bir şeyimiz var. İster en iyi Chromebook performanstan ödün vermeden harika bir fiyat veya güçlü bir işletim sistemi ile donatılmış bir ocak cihazı sunar. Windows 10 veya macOS, burada sizin için bir şey var. Tüm bu sıkıcı araştırmaları atlayın ve öğrenme hakkı kazanın.

Huawei Matebook 13

Huawei Matebook 13, fiyat ve performans arasında bir denge kurar. (Resim kredisi: Huawei)

1. Huawei Matebook 13

Çoğu üniversite öğrencisi için en iyi dizüstü bilgisayar

İŞLEMCİ: 8. nesil Intel Core i5 – i7 | Grafik: Intel UHD Grafik Kartı 620, Nvidia GeForce MX150 (isteğe bağlı) | VERİ DEPOSU: 8 GB | Ekran: Dokunmatik panelli 13,3 inç 2K (2,560 x 1,440) | Depolama: 256 GB – 512 GB SSD

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*