En iyi PC oyun kulaklıkları 2020: piyasadaki en iyi oyun kulaklıkları

En iyi oyun kulaklıkları, oyunlarda, filmlerde ve müziklerde sesi canlandıran herhangi bir oyun kurulumunun önemli bir parçasıdır. Kötü bir ses, ister açık bir dünyadan geçiyor olun, ister açık bir dünyadaki rakipleri keskinleştiriyor olun, oyun deneyimini mahvetmenin hızlı bir yoludur en iyi PC oyunları. Ve çok mükemmel olsa da bilgisayar hoparlörleri Dışarıda, kaliteli bir oyun kulaklığından daha sürükleyici (bahsetmiyorum, daha az yıkıcı) hiçbir şey yok.

Aldıktan sonra en iyi oyun bilgisayarı ve ile eşleştirdi en iyi oyun monitörü, sese odaklanmanın ve mevcut en iyi oyun kulaklıklarından birini almanın zamanı geldi. Sadece mükemmel ses kalitesi sunmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel ses sahneleme ve surround ses ile sese derinlik katarlar. Bazıları özellik setlerinin bir parçası olarak sanal surround ses bile sunuyor. En iyisi, bu oyun kulaklıkları, RGB aydınlatma ve bu uzun oyun oturumları için aşırı konfor gibi uygun estetiğe sahip oyunculara hitap ediyor.

Dışarıda oldukça az sayıda aday olduğu için 2020'nin en iyi oyun kulaklıklarını sizin için seçtik. Her biri bizim tarafımızdan test edilmiş ve incelenmiştir, bu nedenle hangisini seçerseniz seçin sağlam bir yatırım yaptığınızı bilirsiniz.

HyperX Bulut Tabanca S

HyperX Cloud Revolver S'in saf konforu ve birinci sınıf sesi, yüksek fiyatını telafi etmekten çok daha fazlası. (Resim kredisi: HyperX)

1. HyperX Bulut Tabanca S

Üstün bir fiyata seçkin his ve ses

Arayüz: Kablolu (USB) | Özellikleri: 7.1 kanal surround ses, 50mm sürücüler, Dolby DSP, 3,5 mm jak

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*