En iyi PlayStation VR oyunları: en iyi PSVR oyunları

Geliştirici: Bethesda Oyun Stüdyoları

Fiyat: £ 49.99 / $ 49.99

Hareket kontrolörleri gerektirir mi? Hayır. DualShock kontrolörleri, oldukça karmaşık bir oyun için daha rahat, tanıdık bir kontrol sistemi sunar, ancak Move hareket kontrolörleri bir kılıç sallamanıza izin verir ve bunun hoş olmadığını iddia etmezsiniz.

Skyrim oynadın, değil mi? Uzun zamandır açık dünya oyunlarının ölçütü, görmezden gelmek zor, kültürel bir fenomen. RPG şimdi Sony'nin PSVR kulaklığı için yeniden düzenlendi ve mükemmel olmasa da deneyimlemeye değer.

VR'deki Skyrim ölçeğine benzeyen hiçbir şey yok, 100 saatlik RPG oyunu, düşmek için sırlar, görevler ve ejderhalarla dolu büyük bir haritayı keşfetmenize izin veriyor. İster bir dağın dibinde durun, ister bir trolle ayak başparmağınız olsun, VR'ın dünyaya kattığı varlık mükemmel. Oyun boyunca birden çok kez oynasanız bile, aslında Yalnızlıkta durmak veya Bleak Falls Barrow'un adımlarını kendi iki ayağınızla tırmanmak oldukça özel bir şey.

Bununla birlikte, dünya mükemmel olsa da, VR'ye geçiş mükemmel değildi. Hareket kontrolörü kılıç sallanması beceriksiz hissettirir, menü navigasyonu bir angaryadır, hareket ustalaşmak zor olabilir ve VR görsellerinin taleplerini karşılamak için birçok görsel uzlaşma yapılmıştır. Skyrim'in daha yeni bir remaster'ı oynayan herkes için, alıştığınızdan biraz daha kaba ve hazır hissedecek.

Beklentilerinizi kapıda bırakın ve Bethesda'nın hala mükemmel olan çekirdek oyununa benzersiz bir dönüş, bazı yeni çan ve ıslıklarla atılır.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*