En iyi teknoloji yetenekleri için 5 yardımcı işe alım seti

COVID-19 deliliği azaldığında, kuruluşlar kayıp çalışanların yerine geçecek en iyi yetenekleri arayacaklardır. Bu işe alma kitleri kritik BT rollerinin karaya oturmasına yardımcı olabilir.

Koronavirüs krizi birçok şirketin işe alım süreçlerini durdururken, birçok çalışanı da işten çıkarmıştır. COVID-19 kaos çöktüğünde, profesyoneller iş arayışı içinde olacaklar, bu da şirketlerin hazır olması gerektiği anlamına geliyor.

Özellikle teknik beceriler ve yumuşak beceriler arasında iyi bir dengenin gerekli olduğu teknoloji dünyasında, çalışanların işe alınması streslidir. Kuruluşunuz için doğru yeteneği bulmak zordur, ancak TechRepublic Premium işe alım setleri kuruluşları doğru yola yerleştirebilir.

Bu TechRepublic Premium işe alım kitleri, işverenlere ve insan kaynakları ekiplerine iş tanımları oluşturmak, uygun bir maaş aralığı bulmak, etkili görüşme soruları formüle etmek ve en iyi teknoloji geliştiricileri ve mühendisleri için gerekli iş reklamlarını hazırlamak için gerekli araçları sağlar.

Şirketiniz Microsoft'un .NET çerçevesinde çok sayıda yazılım uygulaması çalıştırıyorsa, bu programları korumak, test etmek ve geliştirmek için bir .Net geliştiricisi arıyor olabilirsiniz. Bu işe alma kiti, .NET geliştirici adayı için gerekli nitelikleri ana hatlarıyla belirtir ve sitenize koymak için sağlam bir iş tanımı oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca, işe alım yöneticilerine en iyi yetenekleri bulma konusunda rehberlik edecek potansiyel görüşme soruları da önerilmektedir.

TechRepublic Premium'da görüntüle

Tüm zamanların en popüler programlama dillerinden biri olan Python, çok çeşitli kullanım durumlarında uygulanabildiği için kuruluşlarda sıklıkla kullanılır. Dil çok sayıda farklı proje için kullanılabileceğinden, bir kuruluşun özel Python kullanım durumu ile çalışabilecek bir adayı aramak zor olabilir. Python geliştirici işe alma kiti, kuruluşların Python geliştiricilerine neye ihtiyaç duyduklarını ve bu ihtiyaçları potansiyel işe alımlara nasıl ileteceklerini belirlemelerine yardımcı olur. İşe alma kiti, kuruluşların modellemesi için bir "istemek reklamı" örneği de sunar.

TechRepublic Premium'da görüntüle

Herhangi bir kuruluşun en kritik üyelerinden biri olan bilgisayar donanım mühendisleri, dijital cihazların çalıştırılmasından sorumlu çalışanlardır. Bununla birlikte, bu iş zordur, bu nedenle doğru teknik uzmanlığa ve mühendislik deneyimine sahip adayları bulmak zor olabilir. Bu işe alma seti, kuruluşların en iyi giriş ve orta düzey bilgisayar donanım mühendisliği yeteneklerini işe almalarına yardımcı olur. Örnek iş tanımları, önerilen yetkinlikler ve deneyimler, özel görüşme soruları ve daha fazlası ile işe alım kiti, mükemmel işe alım bulmak için ihtiyacınız olan tek şeydir.

TechRepublic Premium'da görüntüle

TechRepublic Premium'da görüntüle

Blockchain, kripto para birimi ile olan ilişkisini geçti ve şimdi uygulama geliştirmenin stratejik bir bileşenidir. Bu gelişme nispeten yeni olduğu için, mükemmel blockchain mühendisini bulmak o kadar kolay değil. Blockchain mühendisi işe alma kiti, bu rolün şu anda talep ettiği görev ve sorumlulukların yanı sıra bir şirketin bir adaydan isteyebileceği istenen yetkinlikleri ve deneyimleri açıklar. Diğer işe alım kitlerinde olduğu gibi, bu da örnek görüşme soruları sunar ve bir model rol için reklam ister.

TechRepublic Premium'da görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*