En iyi ücretsiz oyunlar 2020: En iyi ücretsiz PC oyunları

Bu bitmeyen silah yarışı geliştiricilerinin bir sonraki Hearthstone'u çıkarmak için yakalandıkları görülüyor. Yani, “öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor” inanılmaz derecede popüler bir koleksiyon kart oyunu (CCG). Bunlar, sözlü, yayıncı Bethesda Softworks'ün tanımlamak için kullandığı kelimeler The Elder Scrolls: Efsaneler.

Firmanın sevilen RPG franchise'ından ilham alan bir CCG, Elder Scrolls: Legends, oyuncuları, strateji geliştirme söz konusu olduğunda ayak parmakları.

Ve daha fazla Skyrim istiyorsanız, Yaşlı Parşömenler için Skyrim Kahramanlarının genişlemesinin: Bazıları Avcı Aela, J'Zargo ve Delphine gibi tanıdık yüzler olan 150 ek kartta toplandığını öğrenmekten memnun olacaksınız. . Kuşkusuz, bu en iyi ücretsiz oyunlar listemizde yerini aldı.

Robocraft

44. Robocraft

World of Tanks'i sevmiş veya nefret etmiş olsanız da, bunu öğrenmekten memnuniyet duyarsınız. RobocraftEn iyi ücretsiz oyunlar listemize layık bir ek, geleneksel araç savaşına girip onu tamamen yeni bir şeye çevirdiğinizde elde ettiğiniz şeydir. Bağımsız geliştirici ve yayıncı Freejam'tan Robocraft, jet arabaları (jetler ve arabalar değil, jet arabaları), tanklar, uçan savaş gemileri, helikopterler ve uçağı kontrol etmenizi sağlar.

Bunu yaparken, zamanınızın çoğunu çevrimiçi olarak diğer oyuncularla mücadele etmek için harcayacaksınız. Araç tabanlı bir Fortnite gibi, basit bir arayüz kullanarak 250 ön ayarlı blokun farklı kombinasyonlarıyla oynayacak ve seçtiğiniz aracı seçtiğiniz silahlarla donatmanıza izin vereceksiniz.

Benzer şekilde, Robocraft 50 üyeye kadar klan oluşturmanıza veya katılmanıza izin verir. Bu klanlar içinde, arkadaşları 'partilere' davet edebilir ve diğer takımları yenmek için işbirliği içinde oynayabilirsiniz. Her şey söylendiğinde ve bittiğinde ve yaratımlarınızdan memnun olduğunuzda, beğenileri ve paylaşımları almak için bunları sanallaştırılmış Topluluk Robot Fabrikasında sergileyebilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*