En iyi web kamerası çevrimiçi öğrenme, uzaktan çalışma ve daha fazlası anlamına gelir

Web kamerası standları, standart video konferansa biraz manevra kabiliyeti kazandırmanın harika bir yoludur. Bununla birlikte, işte en iyi 5 web kamerası sanal işbirliği anlamına gelir.

Resim: Amazon

Koronavirüs salgını nedeniyle, dünya çapındaki okullar, üniversiteler ve işletmeler çevrimiçi olarak geçiş yaptı. Sanal çalışma alanına uyum sağlamaya yardımcı olmak için, insanlara kısa sürede evde özel bir çalışma alanı oluşturma görevi verildi. Bu, uzaktan işbirliğini geliştirmek için bir dizi teknoloji çözümünü dahil etmeyi içeriyordu ve özel web kameraları popüler bir aksesuardır. Bazıları için temel bir web kamerası eklentisi yeterli olsa da, diğer insanlar daha fazla manevra kabiliyeti için ayrı bir ayarlanabilir web kamerası standını veya montaj parçasını tercih edebilir. Daha fazla uzatmadan, şu anda mevcut olan en iyi web kamerası standlarından bazılarını içeren bu listeyi derledik.

Not: Editörlerimiz hakkında yazdığımız ürün ve hizmetleri seçerler. Bağlantılarımız üzerinden satın aldığınızda, TechRepublic komisyon kazanabilir.

Resim: Amazon

Pipishell 15 inç web kamerası standı video görüşmeleri sırasında hassas yerleşim sağlayan esnek bir gövdeye sahiptir. Bu çok yönlülük, web kamerasını gün boyunca rutin olarak yeniden konumlandırması gerekenler için idealdir. Daha fazla çok yönlülük için, bu web kamerası ayağı, kullanıcıların cihazı bir dizi çalışma alanı yüzeyine sıkıca bağlamasına olanak tanıyan ayarlanabilir bir tirbuşon kelepçesiyle birlikte gelir. Bir çeyrek inçlik vida dişi ile montaj, birçok popüler web kamerası markası ve modelinde çalışır.

Resim: Amazon

İç mekanlarda en uygun aydınlatmayı bulmak zor olabilir. Neyse ki, Samiadat web kamerası ışık standı yalnızca ayarlanabilir bir web kamerası montajı değil, aynı zamanda halka ışık eki ile ikinci bir ayarlanabilir kol içerir. Güç kablosu boyunca yerleştirilmiş bir kontrol hub'ı kullanarak aydınlatmanın rengini ve parlaklığını ayarlamak mümkündür. Çalışma alanınızda aydınlatma bir sorunsa, bu model kesinlikle görülmeye değer.

GÖRMEK: TechRepublic Premium içerik takvimi: BT politikaları, kontrol listeleri, araç setleri ve indirilecek araştırmalar (TechRepublic Premium)

Resim: Amazon

Pipishell web kamerası standı ayarlanabilir makaslı kol, ayarlanabilirlik göz önünde bulundurularak sağlam bir seçenektir. Bazı insanlar için standart bir tripod montajı yeterli olabilirken, diğerleri birden fazla görüş açısı ve konumu olan bir web kamerası gerektirebilir. Bu açısal ayarlamalar, sunumlar sırasında veya bireylerin daha geniş bir görüş alanını tasvir etmeleri gerektiğinde yardımcı olabilir. Bağlantı parçası boyunca bir çeyrek inçlik vida, birçok web kamerası markasıyla uyumludur; özellikle Logitech web kameraları.

Resim: Amazon

Acetaken overhead webcam standı özellikle uzaktaki öğrenciler için harika bir seçenektir. Bu model, bir çalışma alanının tepeden görünümlerini sunmak için uzatılabilir bir merkezi kol kullanır. Bu, sanal okul günü boyunca çalışmalarını göstermesi veya uygulamalı masaüstü etkinliklerini sergilemesi gereken öğrenciler için ideal bir görüntüleme açısıdır. Kol uzatılabilir ve daha fazla çeviklik için taban boyunca döner bir bilyeli yuvaya sahiptir. Yuvadaki bir çeyrek inçlik vida, birçok web kamerası modeliyle uyumluluk sağlar.

GÖRMEK: Zoom, Teams ve uzaktan işbirliği için en iyi web kameraları (TechRepublic)

Resim: Amazon

Acetaken web kamerası duvar montajı çalışma alanını düzenli ve düzenli tutmayı tercih edenler için harika bir seçenektir. Bir web kamerası montajı ile paha biçilmez bir masaüstü alanı kullanmak yerine, bu cihaz, insanların aparatı bitişik bir duvar boyunca rahatça yerleştirmelerine olanak tanır. Kol boyunca bir dizi ayarlanabilir mafsal ile bu model çok sayıda pozisyon ve görüş açısı sağlayabilir. Bu listedeki diğer modeller gibi, bu montaj da web kamerası eşleştirmesi için çeyrek inçlik bir vida sunar.

Resim: Amazon

InnoGear web kamerası standı optimum yerleştirme ve taşınabilirlik için kompakt ağırlıklı bir tabana sahiptir. Bazı evden çalışanlar ve uzak öğrenciler, gün boyunca farklı odalarda çalışmayı tercih ederler. Her manzara değişikliğinde bir modeli sökmek veya yeniden bağlamak yerine, bu InnoGear modeli evin içinde kolayca yeniden konumlandırılabilir. Bağlantının başlığı, optimum görüntüleme için 360 derece dönebilir ve 140 dereceye kadar eğilebilir. Üç-çeyreklik vida, çok çeşitli web kamerası modelleriyle uyumluluk sağlar.

Ayrıca bakın

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*