En iyi Xbox Game Pass Ultimate fırsatının geri dönüşüyle% 50 tasarruf edin

İçinde zaman geçirmenin mükemmel Xbox Game Pass Ultimate fırsatlarından daha iyi bir yolu var. İngiltere, altı aylık premium oyun aboneliği hizmetiyle bu hafta harika bir teklifin geri dönüşünü görüyor üç fiyat için kullanılabilir. Bu% 50 tasarruf sağlar ve favori Xbox Game Pass Ultimate fırsatlarımızdan biri devam eder. ABD'li müşteriler de CDKeys'deki 3 aylık aboneliklerinden% 30 indirim şimdi de.

Bu, oyununuzu, ucuz bir Game Pass Ultimate aboneliği ile ücretsiz olarak oynanabilen 100'den fazla güçlü Xbox oyun listesine açabileceğiniz anlamına gelir. İster çocukları eğlendirmek isteyin, ister günlerinizi dolduracak bir şeyler mi arıyorsunuz, bu en yeni Game Pass fiyatlarına göz atmak isteyeceksiniz.

Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeniyseniz, bu düşük seviye için bir aylık abonelik ayarlayabilirsiniz 1 $ / 1 £ fiyat. Kısa vadeli bir çözüm arıyorsanız, ancak daha büyük bir üyelik arıyorsanız, tasarruf etmenin daha iyi yolları var. Bu promosyondan en iyi şekilde yararlanmak için en iyi yöntemleri kullanıyoruz ve yeni bir aboneyseniz daha uzun bir üyeliğe bir miktar para biriktirebilirsiniz.

Aşağıda Game Pass Ultimate fırsatlarıyla tasarruf etmenin tüm yollarını araştırıyoruz, böylece oyuna daha az ödeyerek geri dönebilirsiniz.

En son Xbox Game Pass Ultimate fırsatlarıyla% 50'ye kadar tasarruf edin

Xbox Game Pass Ultimate 6 ay | 32,99 TL
Burada üç ay boyunca altı aylık Xbox Game Pass Ultimate kazanıyorsunuz – premium abonelik hizmetinde harika bir anlaşma. Bu, tüm Game Pass kitaplığına erişebileceğiniz, çevrimiçi oynayabileceğiniz ve bu hafta daha düşük bir fiyata dijital indirmelerde özel indirimlerin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Bunu da alabilirsiniz isterseniz Amazon'dan anlaşma.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Game Pass Ultimate 3 ay | $ 29.99 CDKeys şirketinde 20.99 $
ABD'li müşteriler Xbox Game Pass Ultimate aboneliklerinde hala bazı indirimler bulabilirler, ancak şu anda% 50 indirim indirimi şu anda yazma sırasında mevcut değildir. Yine de, CDKeys'deki bu fiyat düşüşüyle ​​üç aylık kodunuzda% 30 tasarruf edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Xbox oyunlarını $ 1 / £ 1 kadar düşük bir fiyatla oynayın

Game Pass Ultimate bir aylık abonelik | Microsoft'ta 1 $ / 1 £
Game Pass Ultimate'a daha önce kaydolmadıysanız, 1 $ / 1 £ karşılığında bir ay ile başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar değil, tasarrufunuzun yanı sıra bu abonelik, hesabınızda kalan tüm Xbox Live Gold veya Game Pass aylarını da Game Pass Ultimate'a dönüştürecek. Bunun gibi ucuz bir Xbox Live Gold kodu almanızı öneririz 54,99 $ / 43,99 £ 12 aylık abonelik ve hesabınıza ekleyerek önce yükseltme. Daha sonra, premium aboneliğin genellikle maliyetinden çok daha az bir yıl boyunca Game Pass Ultimate'ı tam bir yıl alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Game Pass üç aylık abonelik | CDKeylerde $ 16.19 / £ 12.99
Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeni değilseniz, ancak yine de Game Pass aboneliğinizi daha az ücretle almak istiyorsanız, şu anda CDKeys'te üç aylık bir abonelik için inanılmaz bir anlaşma bulacaksınız. Ancak bu abonelikle Game Pass kütüphanesine erişim elde ediyorsunuz, tam bir Ultimate deneyimi değil.
Fırsatı Görüntüle

En İyi Xbox Live Gold fırsatları

Bu Microsoft Game Pass Ultimate fırsatında tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, önce ucuz bir Canlı Altın aboneliği almak istersiniz. 36 aya kadar olan herhangi bir şeyi bunun için kaydolduğunuzda Game Pass Ultimate aboneliğine dönüştürebilirsiniz 1 $ / 1 £ deneme, böylece daha fazla ay daha fazla tasarruf.

En son gelişmeleri takip ediyoruz Game Pass satışları tam burada TechRadar ve en iyisi Xbox Live Gold fiyatları etrafında. Siz varken neden donanımınızı yenilemesiniz? Tüm sekmeleri takip ediyoruz en iyi Xbox One oyun kumandası fiyatları etrafında.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*