En son Game Pass Ultimate fırsatlarıyla Ori ve Wisis Will of Will'i sadece 1 $ / 1 £ karşılığında oynayın

Ori ve Wisps'in İradesi sonunda burada ve Xbox'a özel olarak, şu anda sadece 1 $ / 1 £ karşılığında oynayabilirsiniz. Bunun nedeni, Microsoft'un endüstri lideri oyun aboneliği hizmetinde bu hafta büyük tasarruflar sunan bu muhteşem Xbox Game Pass Ultimate fırsatlarından kaynaklanıyor. Bu yüzden Spirit Light kaplarınızı hazırlayın ve kırıntı koleksiyonunuzu hazırlamaya başlayın, cüzdanınız bir ter kırmadan sizi dayak, boğuşma ve duvar atlaması yapabiliriz.

Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeniyseniz, bu düşük 1 $ / 1 £ fiyat için bir aylık abonelik ayarlayabilirsiniz. Ori ve Will of the Wisps'i olabildiğince hızlı ve ucuz oynamak istiyorsanız, ancak daha uzun vadeli bir üyelik arıyorsanız, en yeni Game Pass Ultimate fırsatlarıyla tasarruf etmenin daha iyi yolları var .

Bir aylık üyeliğiniz için kaydolmadan önce ucuz bir Xbox Live Gold aboneliği edinin (bu hafta bulduğumuz en iyisi bu 52 $ / 39 £ 12 aylık üyelik). Bu Canlı Altın ayları hesabınıza ekleyin ve Game Pass Ultimate'a katıldığınızda otomatik olarak çok daha pahalı bir aboneliğe dönüştürülecekler!

Bu, bir Game Pass Ultimate aboneliğinde büyük tasarruf etmenin harika bir yoludur ve Microsoft tarafından tamamen onaylanmıştır. Ancak daha önce kaydolduysanız, bunun gibi ucuz bir Game Pass anlaşmasıyla tasarruf etmenin hala birçok yolu vardır. 10,49 $ / 7,99 £ üç aylık Game Pass aboneliği.

Aşağıda Game Pass Ultimate fırsatlarıyla tasarruf etmenin tüm yollarını araştırıyoruz, böylece Ori ve Wisps'in İradesi'ne daha az parayla geri dönebilirsiniz.

Ori ve Wisplerin İradesini 1 $ / 1 £ kadar az oynayın

Game Pass Ultimate bir aylık abonelik | Microsoft'ta 1 $ / 1 £
Game Pass Ultimate'a daha önce kaydolmadıysanız, 1 $ / 1 £ karşılığında bir ay ile başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar değil, tasarrufunuzun yanı sıra bu abonelik, hesabınızda kalan tüm Xbox Live Gold veya Game Pass aylarını da Game Pass Ultimate'a dönüştürecek. Bunun gibi ucuz bir Xbox Live Gold kodu almanızı öneririz 52 $ / 39 £ 12 aylık abonelik ve hesabınıza ekleyerek önce yükseltme. Daha sonra, premium aboneliğin genellikle maliyetinden çok daha az bir yıl boyunca Game Pass Ultimate'ı tam bir yıl alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Game Pass üç aylık abonelik | CDKeys'de $ 10.49 / £ 7.99
Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeni değilseniz, ancak yine de Game Pass aboneliğinizi daha az ücretle almak istiyorsanız, şu anda CDKeys'te üç aylık bir abonelik için inanılmaz bir anlaşma bulacaksınız. Ancak bu abonelikle Game Pass kütüphanesine erişim elde ediyorsunuz, tam bir Ultimate deneyimi değil.
Fırsatı Görüntüle

En İyi Xbox Live Gold fırsatları

Bu Microsoft Game Pass Ultimate fırsatında tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, önce ucuz bir Canlı Altın aboneliği almak istersiniz. 36 aya kadar olan herhangi bir şeyi bunun için kaydolduğunuzda Game Pass Ultimate aboneliğine dönüştürebilirsiniz 1 $ / 1 £ deneme, böylece daha fazla ay daha fazla tasarruf.

En İyi Xbox Game Pass fırsatları

Game Pass Ultimate'a zaten abone olduysanız, ancak yine de üyelik uzunluğunuzu daha az süreyle artırmak için bazı Game Pass fırsatları bulmak istiyorsanız, bu teklifler işe yaramalıdır. Bununla birlikte, çevrimiçi oyuna, PC tekliflerine veya özel indirimlere erişemezsiniz, bu yüzden bunlardan sonraysanız aşağıdaki Game Pass Ultimate fırsatlarına göz atmalısınız. Yine de standart Game Pass aboneliğinde Ori ve Wisis Will of Will'i bulacaksınız.

En İyi Game Pass Ultimate fırsatları

Bu Game Pass Ultimate fırsatları her şeyi tek bir kullanışlı abonelikte bir araya getirir ve bu genellikle hafif bir prim alır. Ancak, bugün ucuz bir Game Pass Ultimate aboneliğinden bolca para biriktirebilir ve Ori ve Will of the Wisps oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

En son gelişmeleri takip ediyoruz Game Pass satışları tam burada TechRadar ve en iyisi Xbox Live Gold fiyatları etrafında. Siz varken neden donanımınızı yenilemesiniz? Tüm sekmeleri takip ediyoruz en iyi Xbox One oyun kumandası fiyatları etrafında.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*