En son gerçek kablosuz kulaklık fırsatları AirPods, Powerbeats Pro, Samsung Galaxy Buds ve daha fazlasında büyük tasarruflar sunar

Ailenizin seslerini boğmak için ucuz bir çift gerçek kablosuz kulaklık arıyorsanız, şanslısınız demektir. İster daha küçük bir cihazda akışlı eğlenceye, ister herkesin dinlemenizi söylediği albüme girmek için bazı yüksek kaliteli tomurcuklardan sonra olsun, bu hafta sonu size ulaşmak için en iyi gerçek kablosuz kulaklık fırsatlarını topluyoruz orada daha az.

Doğru, bu hafta sonu çok sayıda kulakiçi kulaklık satışı var. Ucuz AirPod'lar geliyor Sadece ABD'de 139 $ ve İngiltere'de 129 £ve Samsung Galaxy Tomurcukları 99 dolara düşürüldü / 109 TL şu anda, herhangi bir fırsat için mükemmel tomurcukları bulacaksınız. Hatta inanılmaz Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklıklarda fiyat indirimleri görüyoruz. ABD'de 198 $ ve İngiltere'de 169 £.

Bunlar bazı fantastik gerçek kablosuz kulaklık fırsatlar ve hafta sonu için zamanında iniş bu tasarruf özellikle özel kılar. Bu nedenle, sizi kendi dört duvarınızdan uzağa götürecek yüksek kaliteli ses arıyorsanız, aşağıdaki en iyi fırsatlarımızdan başka bir yere bakmayın.

BİZE

ABD'de gerçek kablosuz kulaklık fiyatları

Samsung Galaxy Buds gerçek kablosuz kulaklık başlıkları – Beyaz | $ 129.99 B&H Fotoğrafında $ 99.99
Yeni Samsung Galaxy Buds Plus'ın piyasaya sürülmesi sayesinde, bu Samsung Galaxy tomurcukları son birkaç haftadır fiyatta düşüyor. B&H Photo şimdi beyaz modelde 99 $ karşılığında stok bulunduruyor ve siyah versiyonun peşindeyseniz onları bulabilirsiniz 109 dolara düşürüldü de. Fırsatı Görüntüle

Şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | $ 159.95 B&H Fotoğrafında $ 139.95
Bu ucuz AirPods fiyatı bir süredir var, ancak hala en sevdiğimiz fırsatlardan biri. Dünyanın en sevdiği gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkların standart şarj kutusu sürümünde 20 dolar tasarruf edersiniz ve B&H'de sadece 139 dolar ödersiniz.
Fırsatı Görüntüle

Kablosuz şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | 199,95 $ B&H Photo şirketinde 169.95 $
Standart şarj kutusu sürümünden sadece 30 $ daha fazla fiyat karşılığında, ikinci nesil AirPod'ları kablosuz bir kılıfla alabilirsiniz. Qi şarj kurulumunuzu tamamlıyorsanız veya daha da akıcı bir deneyim peşindeyseniz bu mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | $ 228 $ 198 at B&H Fotoğraf
Tıpkı kulak üstü kardeşleri gibi, Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları da zengin, derin bas ve güçlü bir ürün yelpazesiyle fantastik ses kalitesi sunar. Ayrıca, bu hafta sonu bu muhteşem tomurcuklarda 30 $ tasarruf edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats Pro gerçek kablosuz kulaklıkları yener | 249,95 $ B&H Photo için 199.95 $
Daha uygun bir gerçek kablosuz kulaklık seti arıyorsanız, Powerbeats Pro kulaklıkları artık 50 ABD doları. Taç, serbest bırakıldığından beri spor ve egzersiz arenasında, kaymaya ve tere dayanıklı bir tasarıma ve büyük sese sahipler.
Fırsatı Görüntüle

UK

İngiltere'de gerçek kablosuz kulaklık fiyatları

Samsung Galaxy gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | £ 139 Currys şirketinde £ 109
Currys'te Samsung Galaxy Buds'ta 30 £ tasarruf edin – bu, önceki nesil gerçek kablosuz kulaklıklar için mükemmel bir fiyattır. O zamandan beri en yeni Buds Plus modelinin yerini aldılar, ancak bu sadece tasarruflu alışveriş yapanlara ekstra tasarruf anlamına geliyor.
Fırsatı Görüntüle

Şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | £ 159 BT şirketinde 129 £
Herkesin bahsettiği gerçek kablosuz kulaklıkların peşindeyseniz, anında tanınan AirPod'larda bu harika fiyatı kontrol etmek istersiniz. BT bir süredir 129 sterlinlik fiyat indirimi yapıyor, ancak nadiren satış sunan bir marka için hala harika bir tasarruf.
Fırsatı Görüntüle

Kablosuz şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | £ 199 Laptops Direct şirketinde 149.97 £
Kablosuz şarjla hiç ilgilenmiyorsanız, yukarıdaki BT teklifi üzerinden Laptops Direct'ten bu 149 £ 'lık teklifi almanızı öneririz. Sadece 20 £ daha fazla için, aynı anda hem biraz daha rahat hem de serin olan Qi şarj yeteneklerini alıyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklık başlıkları | £ 229 Currys şirketinde £ 169
Bu hafta sonu Currys'teki Sony WF-1000XM3 gerçek kablosuz kulaklıklara 60 £ tasarruf edersiniz ve bu özel tomurcuklar bu fiyata harika bir ses sunar. Sadece güçlü ses almakla kalmaz, aynı zamanda güçlü gürültü iptali de her şeyi biraz daha iyi hale getirir.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats Pro gerçek kablosuz kulaklıkları yener | £ 219 Amazon'da 189,99 £
Powerbeats Pro zindeliği göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve bunları taktığınız andan itibaren fark edeceksiniz. Eşsiz kulak kancası tasarımı, tere dayanıklı yapı ve büyük ses ile bu gerçekten kablosuz kulaklıklar mükemmel egzersiz arkadaşıdır.
Fırsatı Görüntüle

  • Tüm gerçek kablosuz kulaklık fırsatlarını inceleyin Currys'te

Daha fazlasını mı arıyorsunuz? En son çıkanları takip ediyoruz AirPods fırsatları yanı sıra üst Kulaklık satışını yener ve Sony WH-1000XM3 kulaklık fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*