En ucuz AirPod fiyatları, satış ve fırsatlar Nisan 2020

En iyi AirPods fiyatlarını arıyorsanız, doğru yere geldiniz, çünkü aşağıda listelenen en iyi Apple AirPods fırsatlarına sahibiz. Bunun yerine tamamen yeni AirPods Pro için en son fiyatları arıyorsanız, Apple'dan daha gürültülü gürültü önleyici kulaklıklar için sizi temin ettik.

Cihazlarımızı şarj etmek için tahriş edici kablolardan kurtulmak üzereyiz, bu nedenle kablosuz şarj kutusu ile Apple AirPod'lar için en son indirimli fiyatları da bulduk. Biraz daha pahalı, ama dürüst olmak gerekirse buna değer olduğunu düşünüyoruz.

Apple'ın kablosuz kulakiçi kulaklıklarını satışta bulmak oldukça nadirdir, çünkü bunlar teknoloji dünyasında en çok talep gören ürünlerden biridir. Aslında, hala düzenli olarak satılıyorlar, bu yüzden bir AirPods fiyatı görürseniz, bunu uzun süre düşünmeyin.

Bu doğru, iyi bir AirPods anlaşması olduğunda, hızlı bir şekilde yakalanırlar, bu da büyük bir indirim arayanlarınız için harika bir haber değildir. AirPods'un fiyatı yadsınamaz derecede yüksektir, ancak Apple'ın eşleşme maliyeti olan premium ürünler konusundaki itibarı göz önüne alındığında burada tanıdık bir bölgedeyiz.

Geleneksel kulaklık jakını terk eden modern bir iPhone aldıysanız, Apple AirPods yeni telefonunuzla eşleştirmek için en iyi kulaklıklar arasındadır. Bluetooth olduklarından, bunları diğer cep telefonlarıyla ve hatta dizüstü bilgisayarlarla da eşleştirebilirsiniz. Siz de yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız, aşağıdaki en yeni tekliflere göz atın.

  • Amazon Music Unlimited'ı ÜCRETSİZ deneme sürümüyle deneyin: BİZE | UK | AU

apple airpods pro fiyatları fiyatları

(Resim kredisi: Apple)

En son Apple AirPods Pro fiyatları

Yeni Apple AirPods Pro kulaklıklar sonunda burada ve biz de bu sezonun en sıcak ürünlerinden biri olmasını bekliyoruz. Apple AirPods Pro fiyatı 249 $ / 249 £ / 399 $ 'dan başlıyor ve şimdi çıktılar.

Bu, normal AirPod'lara kıyasla fiyatta oldukça büyük bir sıçrama, ancak AirPods Pro, dışarıdaki dikkat dağıtıcı şeyleri müziğinizden uzak tutmak için gürültülü işe gidip gelme veya konsantrasyonunuzu işte tutmak için aktif gürültü önleme teknolojisini içeren ilk AirPod'lardır. Bununla birlikte, bazı dış gürültülerin filtrelenmesine izin veren etkinleştirebileceğiniz bir mod var, bu da koşarken / bisiklete binerken / yürürken trafik gibi şeyleri veya ofiste adınızı arayan birini duymayı tercih ediyorsanız faydalıdır.

AirPods Pro, suya ve tere dayanıklıdır ve spor salonuna standart AirPod'lardan çok daha uygun hale getirir ve sizin için en uygun olana uyum sağlayabilmeniz için birden fazla ipucu ile gelir. Su direnci IPX4 seviyesidir, bu yüzden tam daldırma yerine garip sıçrama ve hafif yağmurdan bahsediyoruz.

Yeni Apple AirPods Pro, standart olarak kablosuz şarj kutusuyla birlikte gönderilir. Alıcılara her ikisini de sunan normal AirPod'ların aksine, standart bir şarj kutusu ile daha ucuz bir sürüm yoktur.

Bu kulaklıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bir göz atın bizim AirPods Pro incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*