En ucuz iPhone 6S, Nisan 2020'de SIM içermeyen fiyatların kilidini açtı

Apple iPhone 6S Gerçek Dosyası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yayın tarihi: Eylül 2015
Lansman fiyatı: $ 649 / £ 539 / AU $ 1079 / Rs 62.000
Platform: iOS 11
Depolama: 16 GB / 64 GB / 128 GB
Kamera: 12MP / 5MP
Ekran: 4.7 inç 750×1334
Pil: 1715mAh
Renkler: Gül Altın, Altın, Uzay Grisi, Gümüş
TechRadar derecesi: ★★★★
TechRadar adlı kullanıcının iPhone 6S incelemesini okuyun

İPhone 6S'den beri birçok cihaz çıktı, ancak sorun, birçoğunun ciddi şekilde pahalı olması. İPhone XS Max'in fiyat etiketini ve hatta iPhone 11 Pro Max'i (gerçekten Max'in birçoğunu) görmek, 6S'nin rahatlatıcı fiyatlarına geri dönmenizi sağlamak için fazlasıyla yeterli!

Evet, iPhone 6S, daha güçlü ve yeni kardeşlerinin ekran kalitesine, özelliklerine veya tasarımına sahip değil, ancak bununla çok şey yapıyor, çok düşük fiyat etiketi.

Ve işte buradayız: En iyi kilitli iPhone 6S telefonlarının nerede çalıştığını bulmak için Amazon, eBay ve diğer büyük perakendecilerin köklerini kökten saptamak için çok uğraştık, bu yüzden de harcama yapmıyorsunuz çok.

Eğer bir SIM ücretsiz telefon, o zaman eski bir iPhone'u yükseltmek ya da (ne yazık ki) bozuk veya kayıp bir ahizeyi değiştirmek istemenizdir – bu durumda, iPhone 6S'nin sunduğu güç ve performanstan keyif alacaksınız.

Örneğin, bir iPhone 5S'den yükseltme yapıyorsanız, çok daha fazlasını yapmanıza izin veren daha büyük ekranı seveceksiniz – ve bunu ucuz bir cihazla birleştirirseniz Yalnızca SIM fırsatı uzun vadeli bir sözleşmeye bağlı kalmadan çok az bir süre için çevrimiçi olabilirsiniz.

Bu nedenle, yeni telefonunuz için harika bir fiyat ödemenizi sağlamak için TechRadar’ın özel yapım fiyat karşılaştırma tablosuna göz atın.

Bugünün en ucuz iPhone 6S kilidi / SIM ücretsiz fiyatlar:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*