En ucuz iPhone 7, Nisan 2020'de SIM içermeyen fiyatların kilidini açtı

Apple iPhone 7 Bilgi Dosyası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yayın tarihi: 16 Eylül 2016
Lansman fiyatı: $ 649 / £ 599 / AU $ 1079 / Rs 60.000
Platform: iOS 10
Depolama: 32 GB / 128 GB / 256 GB
Kamera: 12MP / 7MP
Ekran: Retina 750×1334
Pil: 1960mAh
Renkler: Siyah, Jet Siyah, Altın, Kırmızı, Gül Altın, Gümüş
TechRadar derecesi: ★ ★ ★ ★ ☆
Techradar's iPhone 7 incelemesini okuyun

İki yıllık bir telefon sözleşmesi yapma fikrini sevmiyor musunuz? İPhone 7'nin kilidi açık ve SIMsiz satın almak uygun maliyetli ve kullanışlı bir alternatif olabilir.

Oldukça rekabetçi ve tüketici dostu göz önüne alındığında bu özellikle doğrudur SIM sadece fırsatlar Şu anda piyasa, çok az para için veri torbaları ve dakika almanızı sağlar.

İPhone 7 kilidini satın almak da sadece bir hediye olarak telefon vermek için en iyi yoldur, çünkü sadece ahizenin bedelini ödemeniz ve 24 ay ek ödeme taahhüt etmemeniz veya bir kredi geçmenizi gerektirmemesi anlamına gelir Kontrol. Ve size bu garantiyi yapacağız – satın almak için maliyeti olan olağanüstü parayı ödemek zorunda kalmayacaksınız. iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max!

iPhone 7 SIM'siz fırsatlar günden güne dalgalanıyor ve birçok site diğerlerinden daha yüksek veya daha düşük ücret alıyor. Bu nedenle, alışveriş yapmak veya biraz fiyat karşılaştırması yapmak, yeni kilitli telefonunuz için mümkün olduğunca az ödeme yapmanızı sağlamanın zekice bir yoludur.

Neyse ki TechRadar yardım etmek için burada. Fiyat karşılaştırması araçlarımız, şu anda mevcut olan en ucuz ve en iyi değere sahip iPhone 7 fiyatlarını bulmak için her saat web'de arama yapmaktadır.

Bugünün en ucuz iPhone 7 kilidi / SIM ücretsiz fiyatlar:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*