En ucuz iPhone SE, Nisan 2020'de SIM içermeyen fiyatların kilidini açtı

Apple iPhone SE Bilgi Dosyası

(İmaj kredisi: Gelecek)

Yayın tarihi: 2016 Mart
Lansman fiyatı: 399 $ / 379 £ / 679 $
Platform: iOS 10
Depolama: 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB
Kamera: 12MP / 1.2MP
Ekran: 4 inç 640 x 1136
Pil: 1624mAh
Renkler: Altın, Uzay Grisi, Gümüş, Gül Altın
TechRadar derecesi: ★★★★
TechRadar adlı kullanıcının tam iPhone SE incelemesini okuyun

Bugünün amiral gemisi telefonlarının iki şey olduğu oldukça sağlam bir gerçektir – büyük ve çok pahalı. Ancak daha küçük planları ve daha düşük maliyetler umanlar için, bir yıl öncesine gitmek bir iPhone'da bir pazarlık sağlayabilir.

Kesin olarak, SIMsiz kilitsiz iPhone SE fırsatları artık Apple hayranları için en ucuz seçeneklerden biri. Evet, Apple'ın şu anda en son sürümü ile elde ettiği üst düzey değil iPhone 11 Pro Max ama bunun altında bir fiyata waaaaaay geliyor.

Bizi yanlış anlamayın, iPhone SE 2016 karanlık çağlarında piyasaya sürüldü, ancak Apple Pay ve Touch ID parmak izi tarayıcısı gibi yeni iPhone özelliklerine sahip olmasına rağmen şaşırtıcı derecede iyi duruyor. Bu 4 inçlik telefonu alırsanız teknik departmanda geride kalacaksınız.

Yalnızca yeni bir ürün aradığınızı varsayabiliriz. SIMsiz telefon Kayıp veya çalıntı bir telefonun yerini almak için (Gerçekten sempati duyuyoruz). Ama belki de ucuz bir iPhone SE'yi ucuz bir telefonla birleştirerek biraz para biriktirmek istiyorsunuz. Yalnızca SIM fırsatı.

SIM'siz kilitsiz bir iPhone SE, bu üst düzey maliyetler için mükemmel bir çözüm olsa da, bir sorun var. Apple, telefonu yavaş yavaş ortadan kaldırmak için telefonu piyasadan çekmiş gibi görünüyor. Neyse ki hala Amazon ve eBay gibi seçenekler var.

Bu nedenle, yeni telefon anlaşmanız için kredi kartı fırsatlarını yazmaya başlamadan önce, aşağıdaki tabloya iyi bir göz attığınızdan emin olun. TechRadar'ın ısmarlama fiyat karşılaştırma tablosu en az ödemenizi sağlayacaktır.

Bugünün en ucuz iPhone SE kilidi / SIM ücretsiz fiyatlar:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*