En ucuz Nintendo Switch paket fiyatları ve Mart 2020 fiyatları

Mario Günü önde, Nintendo Switch anlaşmaları yeniden toplanmaya başlıyor, ancak İngiltere'deki alıcılar hala stok seviyelerine karşı dikkatli olmalı. ABD'de Nintendo Switch paketlerinin 10 Mart'a geri döndüğünü görüyoruz ve Walmart'ta ücretsiz bir ekstra denetleyici de dahil olmak üzere 298 dolarlık bir teklif var. Ayrıca, şu anda yararlanmak için birçok aksesuar ve oyun anlaşması var. İngiltere'de Amazon, Neon Red & Blue modelinin bir miktar stokunu aldı, ancak gönderilmeniz için birkaç ay bekleyeceksiniz.

Hala ucuz bir para kazanmak için birçok yol vardır Nintendo Switch Lite fırsatıdemetleri biraz eksik olsa bile. Ayrıca, stok eksikliğini telafi etmek için indirimli aksesuarlar sunan çok sayıda perakendeci görüyoruz, bu nedenle çevre birimlerinizde de paradan tasarruf edeceksiniz.

Günümüzde en iyi tekliflerin çoğu, konsolun en son sürümünü eleştirmenlerce beğenilen başlıklar, nakit tasarrufu sağlayan bellek kartları, aksesuar paketleri ve üyeliklerle bir araya getiriyor. Sizin için en iyi olanları bulmaya yardımcı olmak için buradayız – paranızın karşılığını en iyi veren paketler. Paketleri bulmak zor olsa da, Hangi burada sunuyoruz.

Konsolun yeni sürümünde geliştirilmiş bir pil var (daha fazlası aşağıdadır) ve Nintendo Switch Lite'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte başka bir seçenek daha var. Bu daha ucuz model bir yuva veya çıkarılabilir denetleyicilerle birlikte gelmez ve yalnızca elde taşınabilir modda oynatılabilir, ancak fiyat etiketinde önemli bir yığın sunar. Size Nintendo Switch Lite siparişlerinizi nereden alacağınızı da göstereceğiz.

Orijinal Nintendo Switch'in güncellenmiş versiyonu şimdi geliştirilmiş bir pil ile piyasaya sürülüyor. Tek değişiklik budur, ancak fiyatlar genellikle eski modelle aynıdır. Eski model model numarası HAC-001 idi ve kutuda konsolu tutan bir el ile bir yaşam tarzı görüntüsü vardı. Yeni model numarası HAC-001 (-01) iken ve kutunun tamamen kırmızı bir arka planı vardır ve eli yoktur.

En iyi Nintendo Switch satışlarını burada listeliyoruz ve her zaman ekstra oyunlar, kontrolörler ve diğer aksesuarlarla en iyi demetleri arıyoruz, böylece onları sıcakken sizinle paylaşabiliriz. Bu sayfadaki paketleri inceleyin, size ekstra Joy-Con ve Pro denetleyicileri ve Nintendo Switch bellek kartlarında fiyatları göstereceğiz. Çevrimiçi çok oyunculu oynamak ve ücretsiz oyunlar gibi başka avantajlar elde etmek istiyorsanız, Nintendo Switch Online abonelik fırsatı.

Başka bir doz Nintendo'nun el mutluluğu arıyorsanız, o zaman belki bir ucuz 3DS anlaşma. Ayrıca Nintendo Switch fiyatlarının özel bir sayfası var Avustralyalı okuyucularımız için.

Son ucuz Nintendo Switch fırsatları

Nintendo Switch'i nereden satın alabileceğinizi mi öğrenmek istiyorsunuz? En iyi fiyatlar için karşılaştırma listelerimize ve aşağıdaki ekstra oyunlar ve aksesuarlarla en son paket özelliklerine göz atın. Kendi başına, MSRP / RRP Nintendo Switch fiyatı ABD'de 299 $ ve İngiltere'de 279 £, bu yüzden bazı ekstralar elde etmedikçe bundan daha fazlasını ödemek istemezsiniz.

Nintendo Switch demetleri (ABD)

Aşağıdaki en iyi ve en ucuz Nintendo Switch paketlerini seçtik. Yılın daha sessiz zamanlarındaki birçok oyun paketinin, ürünleri ayrı olarak satın almaktan çok fazla indirim yapmadığını unutmayın. Sizi aktif olarak normal birleşik MSRP'den daha fazla şarj eden konsol paketlerinden uzak tutacağız (havalı değil, çocuklar!).

Nintendo Anahtarı: Walmart şirketinde 299 $
Şu anda etrafta çok fazla paket yok, bu yüzden Nintendo Switch konsolunu kendi başına almak isteyebilirsiniz ve bu en iyi fiyat. Hisse senedi kurudukça fiyatlar başka bir yerde yükseldi, bu yüzden bundan daha fazla ödeme yapmayın.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Switch Kırmızı ve Mavi konsol | PowerA kablolu denetleyici | Walmart şirketinde 298.99 $
Bu Nintendo Switch anlaşması, standart konsol fiyatından daha düşük bir fiyata karışıma Mario temalı PowerA kablolu denetleyici ekler! Bu, kutuya girer girmez anında çok oyunculu aksiyon sunan harika bir anlaşma.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Anahtarı Lite | Walmart şirketinde 195 $
Nintendo Switch Lite'daki makul fiyatların şimdi gittikçe zorlaşması. Tek başına bir konsolun peşindeyseniz, Walmart'ta 200 doların biraz altında bir tane bulabilirsiniz. Hiçbir mağaza bugün olduğu gibi gerçek indirimler sunmuyor.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Switch Pro Denetleyici | $ 69.99 Walmart şirketinde 59 $
Pro Denetleyici ile Joy-Cons'un sunduğundan daha geleneksel bir denetleyici hissinde 10 $ tasarruf edin. Dokulu kavramalar ve kablosuz kontrol ile Pro, aradığınız tüm HD rumble ve motion kontrollerini bir Nintendo Switch denetleyicide sunar.
Fırsatı Görüntüle

Nintendo Anahtarı Joy-Con Neon Kırmızı / Mavi | $ 79.99 Amazon şirketinde 65.55 $
Oyununuzdaki oyuncu sayısını artırmak veya renk ve stil koleksiyonunuza eklemek için ekstra bir çift Joy-Con alın. Bu Neon Kırmızı ve Mavi eşleştirme, gri konsolu alan ve geleneksel Nintendo renk sıçramasını özleyenler için mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*