En ucuz Roku satış fiyatları ve Nisan 2020 fırsatlar

Roku satış fiyatları, akarsu sopa dünyasındaki rekabet ciddi derecede yoğun olduğu için yıl boyunca düzenli olarak indirilmektedir. O zaman buraya indiğiniz için iyi bir şey var, çünkü size hangi Roku cihazlarının ihtiyaçlarınız için en iyi olduğunu ve bunlara en sıcak fırsatları nerede bulacağınızı söylemek için buradayız.

Roku'nun Akış çubukları ve kutuları bir HDMI bağlantı noktası aracılığıyla TV'nize takılır, esasen eski HD / 4K TV'leri akıllı bir TV'ye dönüştürür veya birkaç favoriniz eksik gibi görünen herhangi bir modern akıllı TV'deki uygulama sayısını artırır. Amazon, Google ve Apple'ın egemen olduğu bir video akış cihazı dünyasında, Roku, kendine ait olmaya devam eden cesur bir underdog.

Netflix, Amazon ve Spotify gibi dünya çapında hizmetlere ek olarak, ülkeniz için birçok uygulama bulacaksınız. HBO Now, Hulu, Sling ve CBS ABD'de Tam Erişim ve örneğin İngiltere'de BBC iPlayer, All 4 ve Now TV. Açıkçası, Roku sayı kadar yenemez ve kalite akış hizmetlerinin Ve evet, 4K HDR'de görüntüleme seçenekleri de var.

Var çok Roku cihazlarının birçoğu vahşi doğada var ve bazıları yeni sürümler tarafından kullanılmadığı için durduruldu. Bununla birlikte, bazılarının yeni çubukların karşılamadığı bir avantajı veya özelliği vardır, bu nedenle bu modeller için fiyat karşılaştırma grafiklerini tuttuk.

Genel olarak, listeyi, hazır bulunan ve sizin için büyük bir para değeri temsil eden en alakalı Roku akış cihazlarını içerecek şekilde kestik. Karşılaştırma yaparak, Chromecast Otel Fiyatları veya Amazon'un Fire TV çubuğu fiyatları.

Roku Streaming Stick Plus fırsatları

Küçük ama mükemmel 4K akış cihazı

Görüntü kalitesi: 1080p HD, 4K, HDR | Bağlantı: Kablosuz | Uzak: TV güç ve ses kontrolleriyle ses | Kulaklık girişi: Hayır | Depolama genişletmesi: N / A

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*