En ucuz Samsung Galaxy S8, Nisan 2020'de SIM içermeyen fiyatların kilidini açtı

Samsung Galaxy S8 Gerçek Dosyası

Yayın tarihi: Mart 2017
Lansman fiyatı: 725 $ / 639 £ / AU $ 1,200 / Rs 57,900
Platform: Android 7 Nuga
Depolama: 64 GB
Kamera: 12MP / 8MP
Ekran: 5,8 inç, 1440×2960
Pil: 3000mAh
Renkler: Siyah, Altın, Gri, Gümüş, Mavi
TechRadar derecesi: ★★★★ 1/2
TechRadar adlı kullanıcının tam Samsung Galaxy S8 incelemesini okuyun

Serbest bırakıldığında Samsung Galaxy S8 bir süre gözümüzde en iyi telefon yerini tuttu. S9 Plus, iPhone XR ve en son S10 gibi bir dizi yeni kazananımız oldu, çünkü bu hala ciddi bir cihaz.

Bu ay mümkün olan en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak için Amazon ve eBay'in büyük isabetçileri de dahil olmak üzere büyük perakendecilerin kilidi açılmamış Samsung Galaxy S8 cep telefonları için en iyi fiyatları inceliyoruz.

Burada yapılacak bir seçim biraz var, çünkü bir model kadar gidip almak için ekstra 100 £ harcayabilirsiniz. Galaxy S9 SIM ücretsiz yerine. Ama eğer bu kuruşları kurtarmakla ilgileniyorsanız, bu mükemmel bir seçenektir.

SIM'siz satın almak, telefonunuzu seçmemiz yerine ellerinizi telefona almanız için en iyi yol olabilir. en iyi Galaxy S8 fırsatlarıgenellikle en az iki yıl boyunca devam eder. Bir sözleşmedeyseniz ve kaybettiğiniz veya çalınan telefonu değiştirmek istiyorsanız veya sadece 24 aylık bir sözleşme girmek istemiyorsanız, Galaxy S8'i elinize almanın en iyi yolu bu olabilir .

Galaxy S8 için en sevdiğiniz fırsatı bulduktan sonra, bir dizi ucuz SIM sadece fırsatlar sizin de seçim yapabilmeniz için. Orada 12 aylık planlar ve hatta bir aylık haddeleme sözleşmeleri için seçeneklerimiz var, böylece Galaxy S8'e sahip olmanın en ucuz yolunu bulabilirsiniz.

Bugünün en ucuz Samsung Galaxy S8 kilidi / SIM ücretsiz fiyatlar:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*