En ucuz Xbox Live Gold fırsatları ve Nisan 2020 için 12 aylık üyelik fiyatları

Hangi bölgede olursanız olun size en iyi fiyatı sunmak için birçok perakendeciyi araştıran fiyat karşılaştırma teknolojimizle size 12 aylık üyelikler için en ucuz Xbox Live Gold fırsatlarını bulalım.

Ne de olsa ABD'de 60 dolar, İngiltere'de 50 sterlin veya Avustralya'da 80 dolar olan otomatik yenilenen Xbox Live Gold fiyatlarını yenebileceğimize eminiz. Fiyatların yıl boyunca bundan daha ucuz olduğunu görüyoruz ve indirimleri tespit etmek için en iyi yerdeyiz. İngiltere altının yıllarca 40 sterlin fiyatı vardı, ancak Mayıs 2019'da 10 sterlin yükseldi.

Muhtemelen çok farkında olduğunuz için, Xbox serisindeki geçmiş konsollarda olduğu gibi, Xbox One ayrıca çevrimiçi oyun oynamak için bir Xbox Live Gold aboneliği gerektirir. Microsoft Sony'nin benzerlerinden bir not aldığından, hepsi kötü değil PlayStation Plus teklif ve şimdi üyelere her ay ücretsiz oyunlar veriyor. Şu anda Xbox One için iki ve geriye dönük uyumlu özelliği ile eski konsolda veya Xbox One'da oynamak için iki Xbox 360 oyunu ediniyorsunuz. Ve Sony'nin hizmeti şimdi size ayda sadece iki oyun verdiğini gören Microsoft'un hizmeti kesinlikle daha iyi bir anlaşma gibi görünüyor.

Xbox Game Pass kitaplığı da sizi cezbediyorsa, Xbox Game Pass Ultimate üyeliğine göz atmak isteyebilirsiniz. Abonelik, tüm Game Pass kitaplığına erişimi Xbox Live Gold ile birleştirerek, her iki hizmeti de tek bir basit fiyata sunar. Aşağıda bulduğumuz fırsatları kullanarak her iki hizmette de büyük tasarruf sağlayabilirsiniz!

Microsoft'un Xbox Live hizmeti genellikle Sony'nin PSN'si geç kalmış olmasına rağmen, ikisinin daha istikrarlı ve güvenilir ağı olarak görülüyor. Xbox Live mağazasındaki birçok satışta Xbox One Gold üyelerine özel indirimler de alacaksınız.

En iyi Game Pass Ultimate fırsatını elde etmek için Xbox Live Gold kullanın

Haziran 2019'dan itibaren Xbox Live Gold üyeliğinizi kullanmanın daha da iyi bir yolu var – bunu Game Pass Ultimate aboneliğine dönüştürüyor. Game Pass Ultimate size en iyi Xbox deneyimini sunmak için Live Gold'un çevrimiçi oyununu ve Game Pass'in oyun akışı kitaplığını birleştirir. Ayrıca, Microsoft, abonelik ile birlikte oyuncuların ilk ayında 1 $ / 1 £ değerinde bir tanıtım etiketi sunuyor.

Yine de burası ilginçleşiyor. Microsoft ayrıca Game Pass Ultimate aylarına kaydolduğunuzda kalan tüm Xbox Live Gold aylarını dönüştürmeyi teklif ediyor. Ultimate'a kaydolmadan önce Canlı Altın aylarını hesabınıza eklediğiniz sürece, 30 aylık oyun akışında inanılmaz miktarda para kazanmak için hediye kartı kodlarını biriktirebilirsiniz – sizi Haziran 2022 sınırına kadar götürür.

Hala Live Gold aboneliğine para harcıyorsunuz, ancak Xbox'ın en pahalı üyeliği çok daha ucuz. Önümüzdeki üç yılı Xbox'ta piyasaya sürüldüğünde her büyük oyunu oynayarak ve bunu yaparken paradan tasarruf ederek geçirebilirsiniz!

Ayrıca, Microsoft cankurtaranı tamamen destekliyor, bu yüzden anlatılma konusunda endişelenmenize gerek yok!

En ucuz Xbox Live Gold fırsatları

Genellikle CDKeys'in 12 aylık bir Xbox Live Gold fırsatı satın almak için en ucuz fiyatlardan biri olduğunu görüyoruz, ancak teknik gremlinler bazen fiyatların aşağıdaki karşılaştırma grafiğimizde görünmediği anlamına geliyor. En iyi Xbox Live Gold fırsatını aldığınızdan emin olmak için aşağıdaki CDKeys bağlantılarını kontrol etmekten çekinmeyin. Fiyatlar genellikle etrafta dolaşıyor İngiltere'de £ 34- £ 38 ve ABD'de 46-50 $ve Avustralya'da 60-65 dolar.

Resmi rotaya gitmek isterseniz, doğrudan Microsoft'un web sitesinden satın alabilirsiniz. İndirimler var ara sıra, ancak genellikle fiyatların tam RRP'ye bağlı olduğunu görürüz. Eğer bir göz atmak istersen, ABD'de 59,99 ABD doları veya İngiltere'de 39,99 TL veya Avustralya'da 79,95 $.

en ucuz xbox oyun geçişi nihai fırsatlar ve fiyat

(Resim kredisi: Microsoft)

En ucuz Xbox Game Pass Ultimate 3 ay fırsatları

Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass aboneliklerinizi birleştirmek istiyorsanız, Xbox Game Pass Ultimate ile kaydedebilirsiniz. Live Gold'un izniyle ücretsiz aylık oyunlarınızın üstünde, tek bir ücret karşılığında Xbox Game Pass kütüphanesinin tamamına erişebilirsiniz.

Şu anda yalnızca üç aylık üyelik alabilmenize rağmen, Microsoft ile birlikte yapılan bir abonelik yoluyla hem Xbox Live Gold hem de Xbox Game Pass'i ayrı olarak satın almak, bu üç ay için 59.94 $ / 44.94 $ geri getirecektir. Xbox Game Pass Ultimate sizi en az 15 $ / 12 £ tasarruf edecek ve aşağıdaki harika fırsatlara bile bakmadan önce.

Otomatik yenilemenizi iptal etmeden ve bu muhteşem indirimlerden birini almadan önce Xbox konsolunuzda sunulan 1 ABD doları / 1 TL'lik tanıtım ayı ile başlamanızı öneririz.

Ayrıca üç aylık daha kısa bir Xbox Live Gold aboneliği alabilirsiniz. Ancak, aylık maliyet çok daha yüksek olduğu için bunun iyi bir değer olduğunu düşünmüyoruz. Eğer parmaklarınızı online oyun dünyasına daldırmak istiyorsanız, burası başlamak için iyi bir yerdir ve sizi bir yıl boyunca taahhüt etmez. Yine de ilk önce doğrudan Xbox menünüzden ücretsiz bir ay sürecek deneme alıp alamayacağınızı kontrol etmeye değer.

Bu ay Gold ile ücretsiz Xbox Oyunları nelerdir?

Seni koruduk. Her ay Xbox Live Games için kapsamlı promosyonların listesini Gold promosyonuyla güncelliyoruz. Asla kaçırmamanız için neden aşağıdaki sayfaya yer imi koymuyorsunuz?

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*