Enerji Verimliliği'nin 'yalnızca zaman sınırlı' pazarlıklı SIM teklifi hala kullanılabilir – 20 GB / pm için 60 GB veri

Enerji Verimliliği Gerçekten mi yalnızca en yeni SIM teklifiyle 'zaman sınırlı' tanımını genişletiyor. Kara Cuma'dan bu yana, birkaç ay önce, bu promosyonun sona ereceği konusunda bizi uyaran kıyamet afişini gördük … sonunda.

Ancak bu teklifin garip ömrünü aşın ve bu söz konusu olduğunda EE'den alacağınız en iyisidir. SIM sadece fırsatlar. Plan size 60GB veri, sınırsız çağrı ve metin sunuyor ayda sadece £ 20 fiyatla.

Orada SIM'ler varken, daha düşük fiyatlarla daha fazla veri sunuyor (Sana bakıyorum Üç!) EE, İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olma mantığını açıkça ortaya koyuyor. Ve çok pahalı olduğu düşünüldüğünde, bu anlaşma daha caziptir.

Enerji Verimliliği'nin sundukları hakkında aşağıda daha fazla bilgi edinebilir ve şu anda mevcut olan diğer en iyi SIM planlarından bazılarını görebilirsiniz. Ve 60GB size gülünç geliyorsa, en iyisine göz atın Sınırsız veri SIM sadece.

EE'nin büyük veri SIM'i yalnızca şunları yapar:

Şu anda başka hangi SIM fırsatları var?

İki marka şu anda SIM dünyasına hâkim görünüyor – Smarty ve Three. Üç kişi ayda 18 £ sınırsız veri SIM bir süre için ve elde edebileceğiniz en iyi değer olmaya devam ediyor.

Öte yandan Smarty'nin iki güçlü teklifi var – Ayda 10 GB karşılığında 30 GB ve 50 GB aylık 50 GB. Her iki plan da 1 aylık haddeleme sözleşmelerinde çalışır, yani istediğiniz zaman ayrılabilir veya istediğiniz kadar kalabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*