Ev egzersiz ekipmanları: koşu bandı, kapalı bisiklet, ağırlık ve daha fazlası

Amazon, Walmart ve Best Buy gibi perakendecilerin bu ucuz ev egzersiz ekipmanı fırsatlarıyla evinizden ayrılmadan formda kalın. Koşu bandı, kapalı bisiklet, ağırlık, yoga matı ve daha fazlası için indirimler içeren bir dizi egzersiz ekipmanı bulduk.

En iyi ev egzersiz ekipmanı seçimlerimiz, NordicTrack GX 4.7 gibi en çok satan sabit bisikletlerle ilgili fırsatları içerir Satılık 379 $, Fitness Reality egzersiz bisikleti 139 dolara satılıyor ve Schwinn Dik Bisiklet Serisi 199.99 dolara satışta. Küçük alanlar için mükemmel olan Amazon, OppsDecor Katlanır Koşu Bandına sahiptir 279,99 $ satılık ve bir 49 $ fiyat indirimi XTERRA Fitness TR150 Katlanır Koşu Bandı üzerinde.

Ayrıca, bir dizi dumbell gibi egzersiz aksesuarlarında pazarlık bulabilirsiniz. satışa 8.45 $, Life Energy yoga minderi Satılık 29.98 $ ve GoFit direnç bantları satışa 14,95 $.

Aşağıda daha fazla ev egzersiz ekipmanı fırsatı satın alın ve bu indirimlerin sınırlı süreli teklifler olduğunu unutmayın, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmanız gerekir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*