Ev jimnastik ekipmanı satışı Best Buy: koşu bandı, bisiklet, kulaklık, daha fazlası için fırsatlar

İç mekanda takılı kalırken formda kalmak istiyorsanız, Best Buy size yardımcı olmak için burada. Perakendeci şu anda koşu bandı, bisiklet, kulaklık ve daha fazlasını içeren bir ev spor salonu ekipmanı satışı yapıyor.

Best Buy'ın ev jimnastik salonu fırsatlarına en çok satan koşu bandı ve ProForm 965 CT koşu bandı gibi kapalı bisikletlerde indirimler dahildir satılık 549 $ ve NordicTrack GX 4.7 egzersiz bisikleti Satılık 379 $. Ayrıca, GoFit direnç bantları gibi kuvvet antrenmanı ve iyileşmesi ile ilgili pazarlıklar da bulabilirsiniz. 14,99 dolara satılıyor ve bir 50 $ fiyat indirimi Theragun el tipi perküsyon masaj cihazında.

Ayrıca en iyi Powerbeats 3 kulaklık gibi kulaklık fırsatları da bulacaksınız sadece 89,99 $ satılık ve Jaybird Tarah kablosuz kulaklık başlıkları 49,99 $ satılık.

Best Buy'ın ev jimnastik ekipmanı fırsatlarından daha fazla alışveriş yapın ve Best Buy'ın şimdi sunduğunu unutmayın kaldırım kenarı pikap Mağaza kapanışları sonucunda. Bu, bulunduğunuz yere bağlı olarak, çevrimiçi sipariş verirken 'Bordür Alımı Kullan' seçeneğini belirleyebileceğiniz ve araç sürdüğünüzde Best Buy öğelerinizi arabanıza getireceği anlamına gelir.

En iyi ev jimnastik salonu ekipman satın al:

Jaybird Tarah Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar: $ 99.99 Best Buy'da 49,99 $
Harika bir fırsat olan Jaybird Tarah kulaklıklar Best Buy'da% 50 indirim alır. Kablosuz kulakiçi kulaklıklar tere karşı dayanıklıdır ve son derece rahat oturuş sağlayan yumuşak, esnek kulak jellerine sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats 3 Kablosuz Kulaklık: $ 199.99 En İyi Satın Al
Sınırlı bir süre için, Powerbeats 3 kablosuz kulaklıklarda 110 $ fiyat indirimi yapabilirsiniz. Tere dayanıklı kulaklıklar, etkileyici bir 12 saatlik pil ömrü sağlar ve piliniz azaldığında size bir saatlik çalma süresi sağlamak için 5 dakikalık hızlı bir yakıt şarjına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

GoFit Power Loops Direnç Bantları: Best Buy'da 14,95 $
Best Buy'da yalnızca 14,95 $ fiyatla satışa sunulan GoFit Power Loops egzersiz bantlarıyla tam vücut egzersizi yapın. Çok yönlü esneme döngüleri üç farklı direnç seviyesine sahiptir ve düşük etkili egzersizler, esneme ve hareketlilik, direnç ve daha fazlası için mükemmeldir.
Fırsatı Görüntüle

Theragun liv Temel El Perküsyon Masaj Cihazı: 249 $ Best Buy'da 199 $
Theragun Liv Essential Perküsyon Masaj Cihazını 199 dolara satışa çıkarın. Cihaz, günlük ağrı kesici için hızlı, tekrarlayan vuruşlar kullanır ve kolay taşıma için bir seyahat çantası ile birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Theragun G3 Premium El Vurmalı Masaj Cihazı: 399 $ Best Buy'da 349 $
Best Buy'da 349 dolara satışa sunulan Theragun G3 Perküsyon Masaj Cihazı ile yoğun bir antrenmanın ardından iyileşmeyi hızlandırın. Popüler masaj cihazı, her kasın daha hızlı sonuçlar için uygun yoğunlukta olmasını sağlar ve tam bir saatlik pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

NordicTrack GX 4.7 R Egzersiz Bisikleti: 499 $ Best Buy'da 379 $
Best Buy'da NordicTrack Egzersiz Bisikletinde 120 $ tasarruf edin. GX 4.7 R, 5 inç arkadan aydınlatmalı bir ekrana sahiptir, böylece isteğe bağlı antrenmanları tabletinizden veya telefonunuzdan kolayca aktarabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

ProForm 965 CT Koşu Bandı: $ 999 Best Buy'da 549 $
ProForm 965 CT Koşu Bandı, Best Buy'da büyük bir 450 $ fiyat indirimi alır. Koşu bandında, bir yıllık iFit üyeliğinizle çeşitli kişisel antrenörlerin akışını gerçekleştirmenizi sağlayan çok pencereli bir LED ekran bulunmaktadır.
Fırsatı Görüntüle

Golds Gym Stride Trainer Eliptik: $ 799 Best Buy'da 579 $
Golds Gym Stride Trainer Eliptik spor salonunda 220 $ kazanın. Eliptik bisiklet, egzersiz istatistiklerinizi kolayca takip edebilmeniz için eğim açısını ve 5 inç arkadan aydınlatmalı ekranı belirlemenizi sağlayan beş konumlu ayarlanabilir bir rampaya sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazla gör ev egzersiz ekipmanları fiyatları: koşu bandı, iç mekan bisikletleri, ağırlıklar ve daha fazlası.

Ayrıca daha fazla alışveriş yapabilirsiniz Best Buy'ın çevrimiçi satışları 4K TV'lerde, dizüstü bilgisayarlarda ve daha fazlasında fırsatlar sunar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*