Ev Ofis Ürünlerinde En İyi Amazon Prime Day 2021 Fırsatları

Amazon Prime Day, iş gününüzü daha iyi hale getirmenize yardımcı olacak ev ofis ürünlerinde harika indirimler sunuyor.

Amazon Başbakan Günü Bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde çalışıyor ve binlerce üründe harika fırsatlar var. Bugünlerde evden çalışan pek çok insanla Prime Day, bankayı bozmadan bir ev ofis kurmak veya yükseltmek için mükemmel bir fırsat. Mevcut ev ofisinizi güncellemek veya evden çalışmayı kolaylaştırmak için aşağıdaki ürünler kullanılabilir.

Sorumluluk Reddi: Fiyatlandırma ve ürün bulunabilirliği bilgileri yayınlandığı tarihte doğruydu.

macbook-air-with-m1.jpg

2020 Apple M1 Çipli Apple MacBook Air (13 inç)

Resim: Amazon

Bilgisayarsız bir ev ofisi nedir? M1 Chip'li 2020 Apple MacBook Air iyi bir ek olabilir. Apple'a göre dizüstü bilgisayarda 13,3 inç Retina ekran, 8 GB RAM, 256 GB SSD depolama, 18 saatlik pil ömrü, gelişmiş makine öğrenimi için 16 çekirdekli Neural Engine, sessiz çalışma için fansız tasarım ve FaceTime HD kamera bulunuyor. daha net, daha keskin görüntülü aramalar için gelişmiş görüntü sinyali işlemcisi ile.

Amazon'da 949 dolar

tek-eero-ağ-wifi-yönlendirici

Sertifikalı Yenilenmiş Amazon eero mesh WiFi yönlendirici

Resim: Amazon

Eero mesh Wi-Fi sistemi, tüm eviniz için 1.500 fit kareye kadar kapsama alanı sunar. Cihaz Alexa ile yönetilebilir, böylece çeşitli cihazlar için Wi-Fi erişiminizi yönetebilirsiniz, çapraz uyumlu donanıma sahiptir ve üreticiye göre ağınızda tıkanıklık, ara belleğe alma ve düşmeleri önlemek için TrueMesh teknolojisini kullanır. Amazon'a göre, bu eero mesh WiFi yönlendirici "yenilenmiş, test edilmiş ve yeni gibi görünmesi ve çalışması için onaylanmıştır ve yeni bir cihazla aynı sınırlı garantiye sahiptir."

Amazon'da 55 dolar

amazon-monitör-stand.jpg

Amazon Basics birinci sınıf tek monitör standı

Resim: Amazon

Biraz fazladan masa alanı yaratmanız gerektiğinde, bir monitör standı kullanmak işe yarayabilir. Amazon Basics premium tek monitör standı VESA uyumludur ve okuma açılarını değiştirmek için uzayan ve geri çekilen, eğilen ve yataydan dikey moda (eğim aralığı 70 derece geri ve 5 derece ileri) dönen tek bir monitör koluna sahiptir. Kol, 32 inç veya daha küçük olan hemen hemen tüm LCD monitörlerle çalışır ve üreticiye göre 25 pound'a kadar olan monitörleri tutar.

Amazon'da 220 dolar

amazon-temel-ofis-koltuğu.jpg

Amazon Basics ergonomik yüksek sırtlı yatar file ofis koltuğu

Resim: Amazon

İyi bir ofis koltuğu, rahat bir çalışma ortamı için gerekli olabilir. Amazon Basics ergonomik yüksek arkaya yatar fileli ofis koltuğu BIFMA sertifikalıdır ve ek destek için kalıplanmış köpük koltuk minderi ve nefes alabilen file arkalık sunar. Diğer özellikler şunları içerir: ayarlanabilir kolçaklar ve bel destek çubuğu, döner koltuk başlığı, ayarlanabilir koltuk yüksekliği (gaz kaldırma kolu ile), 360 derece dönebilme kapasitesi, döner tekerlekler, önceden ayarlanmış üç yatırma açısı (97-, 104- ve 111-derece) ) üreticiye göre eğimli kilit mekanizmalı ve gizli geri çekilebilir ayaklıklı.

Amazon'da 180 dolar

mavi-mic.jpg

Mavi Kartopu iCE USB Mikrofon

Resim: Amazon

Görüntülü aramaların giderek yaygınlaşmasıyla birlikte, iyi bir mikrofona sahip olmak yardımcı olur. Üreticiye göre, Blue Snowball iCE USB Mic, kristal netliğinde ses (frekans yanıtı: 40 – 18 kHz) için özel bir yoğunlaştırıcı kapsüle sahiptir ve vokalleri kaydetmek, podcast'ler oluşturmak, videolara anlatım eklemek ve daha fazlası için kullanılabilir. Mikrofon bir USB 2.0 cihazıdır (USB 3.0 geriye dönük uyumluluk spesifikasyonuna göre USB 3.0 uyumludur) ve doğrudan bir Mac veya PC'ye kolayca takılabilir.

Amazon'da 40 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*