Evde takılı kalırken sizi can sıkıntısından kurtarmak için 10 Netflix serisi

Şu anda nerede olursanız olun, evde ya da evde kalmanız tavsiye edilebilir. Dünyadaki savunmasız insanların güvenliği için yapılacak doğru şey, ancak bu bunun olmadığı anlamına gelmez. inanılmaz derecede sıkıcı – ve internete erişiminiz varsa, yıllar boyunca kaçırdığınız birçok TV şovunu yakalamak kesinlikle zamanı kullanmanın verimli bir yoludur.

Sen-ebilmek kontrol en iyi Netflix şovları ve en iyisi Netflix UK gösterileri hizmetin sunabileceği en büyük şovlarla ilgili zor öneriler için listeler – ancak bu listeye, evde başka şeyler yaparken arka planda sahip olabileceğiniz şovların bir karışımını ve birkaçını dahil etmeye çalıştık. Onlara tüm dikkatinizi verirseniz gerçek bir kaçış sunacak daha yoğun gösteriler.

Amerikan Vandal

(Resim kredisi: Scott Patrick Green / Netflix)

Cinayet Yapmak gibi gerçek suçların bir parodisi, Amerikan Vandal Netflix'ten uzun süredir iptal edilen bir muamele, ancak her iki mevsim de tamamen bağımsız gizemler. İlk sezonda, bir öğrenci, her bir öğretmenin arabalarına penis boyaması yapıldıktan sonra liseden çıkarılır. Bir grup amatör film yapımcısı, aynı okuldaki öğrenciler, masumiyetini kanıtlamak için çalışıyorlar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*