Evden çalışmak? İnternetinizin ucuz WiFi genişletici fırsatlarıyla başa çıkabileceğinden emin olun

Hızlı, güvenilir internet kaçırmak için evden çalışmak gibi bir şey yok. Arabelleğe alma konusunda acı çekiyorsanız, en son ucuz WiFi genişletici fırsatlarına göz atmak isteyeceksiniz. Bu şık küçük gadget'lar, sinyali zayıflatmaya başladığında sinyali tekrarlayarak veya yeni bir ağ oluşturarak evinizdeki kablosuz internet bağlantınızı artırabilir.

Evinizin etrafında internette ölü noktalar bulmak özellikle evden çalışırken sinir bozucu olabilir, bu nedenle ev ofisinizde daha yavaş WiFi yaşıyorsanız, ancak yönlendiriciyi TV'den çok uzağa taşımak istemiyorsanız, düşünmek için zaman olabilir WiFi menzil genişletici.

Sadece kısa bir süre evden çalışıyorsanız, bu hafta bulduğumuz daha premium WiFi genişletici fırsatlarına yatırım yapmak istemeyebilirsiniz – bu yüzden sizi düzleştirmek için en ucuz WiFi genişleticilerini yuvarladık iyi şeylere. Bu fırsatlar sadece başlıyor $ 15.99 / £ 29.99Böylece WiFi'nizi daha az ödeyerek güçlendirebilirsiniz.

Ancak, evinizden daha kalıcı çalışıyorsanız, şu anda satışta olan TP-Link tüm ev sistemlerine göz atmak isteyebilirsiniz. Bunlar biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelir, ancak en son WiFi teknolojisini kullanarak inanılmaz bir kapsama alanı sunar.

Evden çalışmak için bugünün en iyi WiFi genişletici fırsatları

TP-Link Deco M9 Plus tüm ev ağ WiFi sistemi | 299 $ Walmart şirketinde 199.99 $
İki TP-Link Deco M9 Plus WiFi genişletici, mevcut yönlendiricinize bağlanabilir ve nerede olursanız olun daha güvenilir bir ağ oluşturmak için evinizin etrafına yerleştirilebilir. Birlikte, bu iki cihaz, mülkünüzün 4.500 metre karesine kadar güçlü üç bantlı WiFi ile kaplanabilir, böylece 100 cihaza kadar bağlayabilir ve hepsini bağlı tutabilirsiniz. Ayrıca, kafes sisteminiz için tam bir ad ve şifre oluşturacaksınız, böylece evinizde dolaşırken oturum açma ve kapatma işlemleri olmayacak.
Fırsatı Görüntüle

TP-Link Deco M4 tüm ev WiFi sistemi – üçlü paket | £ 129.99 99,99 TL
Her TP-Link Deco M4 WiFi menzil genişleticiyi evinizin etrafına yerleştirin, saniyeler içinde tam ağ kapsama alanına sahip olursunuz. Evde nerede olursanız olun güçlü çift bantlı WiFi'yi almakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi olan küçükleriniz varsa kullanışlı olabilecek ebeveyn kontrol seçenekleri de vardır.
Fırsatı Görüntüle

ABD'de ucuz WiFi genişletici fiyatları

TP-Link N300 kablosuz WiFi kapsama alanı genişletici | $ 19.99 Walmart şirketinde 15.99 $
Evden çalışırken belirli bir WiFi ölü nokta ile mücadele ediyorsanız, TP-Link'in bu ucuz WiFi menzil genişleticisinden daha fazla yararlanabilirsiniz. Cihazı mevcut ağ bağlantınız dahilindeki yakındaki bir elektrik prizine takın, WPS kurulumunu kullanarak iki cihazı bağlayın ve İnternet aralığınızı genişletin. Akıllı Sinyal Göstergesi, WiFi menzil genişleticinizi yerleştirmek için mükemmel bir yer bulmanıza bile yardımcı olacaktır.

Amped Kablosuz WiFi menzil genişletici | $ 59.99 Walmart'ta $ 25
Bu Amped Kablosuz WiFi menzil genişleticiyi bir elektrik prizine takın; yerleşik dokunmatik ekran kontrollerini kullanarak kolayca kurabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, duvarların içinden geçip 10.000 feet kare alana kadar hızlı ve güçlü bir internete sahip olacaksınız.

Fırsatı Görüntüle

  • Tüm ucuz WiFi menzil genişletici fırsatlarını inceleyin Walmart'ta

İngiltere'de ucuz WiFi genişletici fiyatları

Netgear EX6110 WiFi menzil genişletici | £ 34.99 Currys şirketinde 29.99 £
Evden sadece kısa bir süre çalışıyorsanız, bu Netgear WiFi menzil genişleticisi bu hafta Currys'te 5 £ daha ucuza geliyor. Genişleticiyi standart WiFi kapsama alanınızdaki bir prize takarak internet ölü noktalarını ortadan kaldırın; Netgear EX6110, evinizin diğer alanlarına ulaşmak için sinyali artıracaktır.
Fırsatı Görüntüle

TP-Link RE450 WiFi kapsama alanı genişletici | £ 59.99 Currys şirketinde 49.99 £
Evden çalışırken bir ethernet portu üzerinden bağlanmak istiyorsanız, bu ucuz WiFi menzil genişletici ayrıca doğrudan kablolu bağlantıyı da destekler. Şebeke elektriğine bağlandığında genişleticiye takın ve anında çevrimiçi olun.
Fırsatı Görüntüle

  • Tüm ucuz WiFi menzil genişletici fırsatlarını inceleyin Currys'te

Tam bir WiFi ağ kurulumunun peşindeyseniz, neden en iyi Google WiFi fiyatları ya da çalışmanızı ev deneyiminden kolaylaştırmak için daha fazla yol arıyorsanız, en iyi USB-C hub'ları ve yuvaları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*