Evden çalışmak? Three'nin bu 5G ev geniş bant anlaşması ideal olabilir

İster evden çalışmak zorunda olun, isterse bir sabit hat için haftalar ve haftalar beklemeden internetinizi sıralamanız gerekiyor, 5G ev genişbant mükemmel bir çözüm olabilir.

Normalden farklı olarak genişbant fiyatları, bunlar 5G ev genişbant planlar kesinlikle kurulum gerektirmez ve bazı fiber rakip hızlarıyla sizi anında çevrimiçi yapabilir. Ve mevcut 5G planlarının tümü, Üç, en iyi seçenek olarak öne çıkıyor.

12 aylık bir sözleşme ile 32 £ ve 42 £ peşin fiyatla internete sınırsız erişim sağlar. Veya, 24 aylık daha uzun bir sözleşme imzalamak istiyorsanız, internetiniz için her ay yalnızca £ 24 ödersiniz.

Bu, Üç'ü en ucuz seçenek haline getirse de, Üç'ün sunduğu tek fayda değil. Daha da önemlisi, bu yönlendiricinin bir hoparlör olarak iki katına çıkması … bir nedenden dolayı.

Dezavantaja hazır mısınız? Kendinizi 5G hızları, 5G uyumlu bir alanda olmanız gerekir. Anlaşmayı tıkladığınızda posta kodunuzu girin ve 4G veya 5G bağlantıları alıp alamayacağınızı görün.

Three's 5G Home Broadband fiyatları:

Huawei AI Cube ile Üç Ev Geniş Bant | 12 aylık sözleşme | £ 42 peşin | Sınırsız veri | Ayda 32 £
5G bağlantısı kurulmuş bir yere mi dayanıyorsunuz? Bu, güvenilir bir internet bağlantısı ve kurulum olmadan hızlı bir şekilde çevrimiçi olmak için mükemmel bir seçenek olabilir. 5G'nin etkin olduğu bir bölgede yaşamıyorsanız, bu plan yine de işe yarayacak ve güçlü hızlar sunacak, aynı derecede hızlı değil.
Fırsatı Görüntüle

5G ev genişbant ne kadar hızlı çalışır ve nereden alabilirim?

Normal geniş banttan farklı olarak, 5G ev geniş bant kablolar yerine hava dalgalarıyla çalışır. Bu anlamda, mobil veri kullanırken telefonunuzun çalışma biçimine daha çok benzer.

Ayrıca, normal genişbanttan farklı olarak herhangi bir kurulum işlemine gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey yönlendiriciyi takmak ve internetiniz hazır. Bu, onu trende, ofiste, aslında bir fişin olduğu her yerde kullanabilmenizi sağlar.

Peki 5G ne kadar hızlı? Peki, ADSL'nin kilometrelerce ilerisinde ve 4G telefon planında elde edebileceğinizden çok daha güçlü olan herhangi bir fiber plandan daha hızlı olma yeteneğine sahiptir. Saniyeler içinde büyük indirmeler ve günlük işlerinizi yaparken daha iyi bir gecikme süresi hayal edin.

Belirli 5G dalgalarına Üç ile erişmek için, Üç'ün etkin konumlarından birinde olmanız gerekir. Bunlar: Londra, Bolton, Birmingham, Bristol, Bradford, Okuma, Liverpool, Rotherham, Glasgow, Slough, Sheffield, Edinburgh, Leeds, Brighton, Manchester, Coventry, Cardiff, Derby, Hull, Middlesbrough, Leicester, Milton Keynes, Wolverhampton, Sunderland ve Nottingham.

Bu konumlardan birinde olsanız bile, belirli adresiniz adresi alamayabilir, bu nedenle görmek için Three'nin web sitesindeki posta kodu denetleyicisini kullanın.

Hangi düzenli geniş bant anlaşmaları alabilirim?

Anlıyoruz, 5G ev genişbantı herkes için değil, bu yüzden daha kararlı bir internet bağlantısına ihtiyaç duyanlar için, aralarından seçim yapabileceğiniz harika genişbant anlaşmaları var.

Şu anda en iyi fiber geniş bant anlaşması, Vodafone'a gidiyor ve ayda sadece 23,95 £ karşılığında süper hızlı fiber hızları 63Mb. Bir Vodafone müşterisiyseniz ayda 2 sterlin daha tasarruf edebilirsiniz.

Ya da, internetinizle ücretsiz bir şey istiyorsanız, BT oldukça cazip görünüyor. Aylık 28,99 £ maliyeti var ama size iniyor ortalama 50Mb ve 80 £ hediye kartı – normalde oldukça pahalı olabilen bir şirket için oldukça büyük bir değer.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*