Evden çalışmayı iyileştirmek için 9 ev ofisi yükseltmesi

COVID-19 çalışma programınızı değiştirdiyse ve şimdi bir tele-bilgisayarsanız, bu ürünler evden çalışmayı daha üretken ve konforlu hale getirecektir.

Artık Dünya Sağlık Örgütü COVID-19'un bir pandemi olduğunu, evden çalışmak bir perk değil, bir halk sağlığı taktiği olduğunu ilan etti. SXSW 2020 ve HIMSS 2020 iptal edildiğinde, büyük insan gruplarını bir araya getirme düşüncesi gittikçe daha az iyi bir fikir gibi görünüyor.

Bu faktörlerden herhangi biri çalışma programınızı etkiliyorsa, ev ofisinizin tozunu alma zamanı gelmiş olabilir. İşe alışık olduğunuz tüm ekipmanlara sahip olmayabilirsiniz. Evden düzenli olarak çalışacaksanız, kurulumunuzu yükselterek geçişi kolaylaştırın.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.



varideskpro2.jpg

Resim: Değişken

Oturma standı masaları çoğu ofiste neredeyse standart hale geldi, bu nedenle iş gününüzde daha fazla hareket olmasını isterseniz, ev ofisiniz için bir taneye yatırım yapma zamanı. İş gününüze bekleme süresi eklemek konusunda ciddiyseniz Varidesk Pro Plus'ı düşünün. Klavyeyi ve monitörü aynı anda kaldırmanızı sağlayan iki katmanlı bir sisteme sahiptir. Önceden monte edilmiştir ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır. Üç modelde gelir: biri tek bir monitör için, diğeri çift için ve diğeri altı fit uzunluğundaki herkes için. Temel model için 495 $ 'dan ucuz değil, ancak sandalyenizden düzenli olarak çıkmayı planlıyorsanız iyi bir yatırım.

Amazon'da 495 $



Kraliyet-anti-yorgunluk-konfor-mat.jpg

Resim: Amazon

Bu, fıstık ezmesi jöle-kaymaz ile ayakta durma masası ile gider ve ayakta planlarınızın rahatsızlıktan sabote olmasına izin verir. Uygun bir seçenek, Kraliyet Yorgunluğu Önleyici Konfor Mat. Hakemler, bu matın ayakkabı giyip giymemeniz gerektiğini rahat söylüyor. Üretici, bu paspasın bir kişinin dizleri üzerindeki basıncı% 40 oranında azaltacağını iddia ediyor. Malzeme vakumlanabilir veya nemli bir bezle silinebilir ve su geçirmezdir.

Amazon'da 42 $



logitechkeyboard2.jpg

Resim: Sarah Tew / CNET

Gereksiz bir masraf gibi görünse bile, ergonomik bir klavyeye yatırım yaparsanız bilekleriniz ve omuzlarınız size teşekkür edecektir. Logitech'in Ergo K860, çok hantal olmadan vücudunuz için iyi olan kompakt, tek parça ergonomik bir klavyedir. Bölünmüş ve kavisli klavye, kas aktivitesini azaltmak ve otururken veya ayakta dururken doğal bir duruş sağlamak için tasarlanmıştır. Amaç bileklerinizi bükülmüş değil nötr bir konumda tutmaktır. Klavye Bluetooth veya Logitech'in USB-A Unifying alıcısı ile bağlanır ve iki adet AA pil alır.

Walmart şirketinde 129 $



soundcorelibertyair22.jpg

Resim: CNET

Bu, evinizin gürültülü olduğu veya bir kahve dükkanından çalıştığınız zamanlar için daha iyi bir kulaklık seti ile işlem yapmak için iyi bir zamandır. Güzel bir kablosuz kulaklık seti almak için Apple AirPod'lara yaylanmak zorunda değilsiniz. Anker Soundcore Liberty Air 2, arama yapmak, iyi pil ömrü, USB-C ve kablosuz şarj ve tomurcuklarda daha hoş mat kaplama ve kompakt şarj kutusu için birinci sınıf performans sağlar. 100 $ 'lık bu kulaklıklar, büyük fiyat etiketi olmadan AirPod'ların birçok avantajını sağlar.

Amazon'da 99 $



Logitech-dik-mouse.jpg

Resim: Amazon

Logitech MX Vertical mouse yaklaşık 100 $ 'dır ve bir HD ve 4K monitör arasında izlemeye yardımcı olan 4.000 dpi sensöre sahiptir. Üreticiye göre tasarım, kas gerginliğini% 10 azaltan 57 derecelik bir açı kullanarak elinizi doğal bir el sıkışma konumuna yerleştiriyor. Fareyi, birlikte verilen kablosuz USB birleştirici alıcıyı veya Bluetooth akıllı teknolojisini veya birlikte verilen USB C şarj kablosunu kullanarak en fazla üç bilgisayarla kullanabilirsiniz. Dikey fare, dört ay boyunca şarj olan şarj edilebilir bir pil ile çalışır.

Amazon'da 79 $



firewalla2.jpg

Resim: Firewalla

Ev ağınızı bir donanım güvenlik duvarı ile de güçlendirebilirsiniz. Firewalla Blue kişisel ve iş verilerinizi koruyabilir, İnternet kullanımını izleyebilir ve kontrol edebilir ve reklamları engelleyebilir. Ayrıca yerleşik bir VPN sunucusu ve istemcisi içerir, böylece bu güvenlik duvarı için 179 $ harcayabilir ve bir VPN bağlantısı da alabilirsiniz.

Firewalla'da 179 $



ghostvpn2.jpg

Resim: CyberGhost

Güvenlik uzmanları evde bir VPN kullanmanızı ve ağınızı bölümlere ayırmanızı önerir. Ev ağınızda iş trafiği varsa, bir VPN hizmeti almayı düşünün. VPN, bilgisayarınız ve internet arasında daha az güvenli bir ağ üzerinden güvenli bir bağlantı oluşturur. Bilgisayarınız bir VPN'ye bağlandığında, bilgisayar, VPN ile aynı ağdaymış gibi davranır. Tüm çevrimiçi trafiğiniz güvenli bir VPN bağlantısı üzerinden aktarılır. CNET'in 2020 VPN sağlayıcıları Dizini ücretli sağlayıcıları inceledi. Değerlendirme, sunucu konumlarının sayısı, istemci yazılımı, özel ve dinamik IP, bant genişliği sınırları, güvenlik, günlük kaydı, müşteri desteği ve fiyat gibi 20'den fazla faktörü göz önünde bulundurdu. Dizindeki 16 sağlayıcıdan çoğunun aylık ve yıllık abonelik seçenekleri vardır. CyberGhost'un hizmeti biraz daha pahalı ama fazladan birkaç dolar buna değer: üç yıl için 99 dolar veya iki yıl için 88.56 dolar. Şirket sağlam bir Linux desteğine sahip, yönlendiriciler üzerinden VPN'yi destekliyor ve bir bağlantı kesme anahtarı özelliğine sahip.

CyberGhost şirketinde 99 $



nighthawkac91900.jpg

Resim: Amazon

Kablosuz bağlantınız ne kadar iyi? Evden çalışabileceğiniz en iyi bağlantıya ihtiyacınız olacak. Netgear Nighthawk AC1900 Akıllı Wi-Fi Router iyi bir seçimdir. Oldukça hantal ama 5GHz bandında harika performans sunuyor ve 200 $ 'dan satın alınabilir. Netgear'ın en hızlı ve piyasadaki en hızlıları arasında 1GHz'de çalışan çift çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenmektedir. Ayrıca, R7000'de yerleşik bir OpenVPN sunucusu, 600 Mbps'ye kadar daha hızlı bir Wi-Fi hız sınırı için Broadcom TurboQAM desteği ve DD-WRT gibi üçüncü taraf ürün yazılımı için resmi destek bulunmaktadır.

Amazon'da 150 $



daylightdesklamp-1.jpg

Tıpkı ayakta duran mat ve ergonomik klavye gibi, sağlığınıza yatırım yapmaya değer. Çalışma saatlerinde gün ışığına erişimi olan kişiler gün boyunca daha üretken olurlar ve geceleri daha iyi uyurlar. Ev ofisinize biraz doğal ışık eklemek uzun vadede fark yaratabilir. V-LIGHT Tam Spektrumlu Doğal Gün Işığı Etkili Masa Lambası ayarlanabilir bir kolu vardır ve masanıza sığar. Amazon'da sadece 34 $.

Amazon'da 34 $

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*