Facebook'un Portal akıllı ekranı 110 $ 'lık büyük fiyat indirimi aldı

Aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak hiç bu kadar önemli olmamıştı ve Facebook'un görüntülü sohbet cihazları serisi bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Alexa özellikli Portal, görüntülü görüşme yapmanızı ve daha tamamen eller serbest bırakmanızı sağlayan akıllı bir ev ekranıdır.

Bugünden itibaren 25 Mart'a kadar, sosyal ağ büyük bir teklif 110 $ indirim ilk nesil Portal'da kupon kodu MARCHMANIA Kasada. Bu da maliyeti 89 $ 'a düşürüyor, bu da akıllı ev ekranı için gördüğümüz en düşük fiyat.

10.1 inçlik akıllı ev ekranı, Facebook'un tamamen eller ve dikkat dağıtmadan görüntülü aramayı geliştirme görevinin bir parçasıdır. İlk nesil Portal, otomatik olarak tava, zum ve genişleyen akıllı bir kameraya sahiptir, böylece her zaman çerçevede kalırken özgürce hareket edebilir ve konuşabilirsiniz. Portal ayrıca, istenmeyen arka plan gürültüsünü en aza indirirken sesleri artıran akıllı ses teknolojisi içerir.

Alexa özellikli ekran ayrıca müzik çalmanıza, arama yapmanıza ve hava durumunu tamamen eller serbest olarak kontrol etmenize ve Facebook, Instagram ve telefonunuzdan fotoğraf görüntülemenize olanak tanır. Facebook, gizliliğin büyük bir endişe olduğunu biliyor, bu nedenle kamera ve mikrofonu kolayca devre dışı bırakmanıza izin veren etkin denetimler ve video görüşmeleri her zaman şifreleniyor.

Bu sadece inanılmaz bir anlaşma değil, aynı zamanda zengin özelliklere sahip bir akıllı ev ekranı için mükemmel bir fiyat. Amazon'un Eko Gösterisi, Portal'ın rakibi, şu anda perakende satış fiyatı $ 229.99Facebook ekranındaki 89 $ 'lık fiyat etiketi son derece çekici. Bunun 25 Mart'ta sona eren sınırlı bir süre teklifi olduğunu unutmayın.

Facebook Portalı (Gen 1): 199 $ Facebook'ta 89 $
kullanım kupon kodu MARCHMANIA İlk nesil Facebook Portalı'nda 110 $ tasarruf etmek için kasada. Alexa özellikli akıllı kamera, Facebook, Instagram ve telefonunuzdan fotoğraf görüşmeleri yapmanıza ve fotoğrafları tamamen eller serbest bırakmanıza olanak tanır.
Fırsatı Görüntüle

Uygulamalı uygulamamızla Facebook'un diğer cihazı hakkında bilgi edinebilirsiniz Facebook Portal TV incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*