Flash'ı çevrimiçi nasıl izleyebilirim: Sonsuz Dünyalarda Kriz akışı yapın

En sevdiğiniz süper kahraman Arrowverse'te varsa, şansını bir kez daha eski arkadaşlarla Yeşil Ok, Süper Kız ve çoklu evreni kurtarmak için bir teklifte. Flash'ı çevrimiçi izlemek için nasıl – Nerede olursanız olun, Crisin on Infinite Earths part 3 ve tüm Flash sezon 6 akışını izleyin.

Flash Sezon 6 Hileleri

Flash sezonu 6'nın prömiyeri 8 Ekim 2019'da ABD'de yapıldı ve CW'de gösterildi. Sezon finali 21 Nisan'da yapılacak, İngiltere'de sezonun ikinci yarısı 31 Mart'ta 9.Bölüm 'Sonsuz Dünyalarda Kriz: üçüncü bölüm' ile devam edecek. Devlet taraftarları kesinlikle daha ayrıcalıklı, çünkü CW kolayca yayınlanabilen ücretsiz bir hava kanalı Hulu'da yayınlandı Amerika'nın birçok yerinde. Koronavirüse bağlı olarak, 2020'nin sonlarında piyasaya sürülmesi muhtemel olan yedinci sezon için zaten yenilenmiştir.

Başlangıçta bir Ok patlaması olan Flash, Arrowverse'in bir parçası olarak başlatılan ikinci şov oldu ve Grant Gustin'i, süper insan hızıyla yıldırım çarptıktan sonra uyanan Central City polis gücünün asil bir adli bilim adamı olan Barry Allen'ı canlandırdı.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*