Galaxy S20 fiyat indirimi: Samsung Galaxy S20'yi ayda sadece 25 ABD doları karşılığında Visible'da edinin

Yeni Samsung Galaxy S20 telefonuna tasarruf etmek istiyorsanız şanslısınız demektir. Visible'a katılır ve Galaxy S20 veya Galaxy S20 Plus'ı satın alırsanız, ilk ayınız için sadece 25 TL ödeyin. Telefonunuzu etkinleştirip numaranızı girdiğinizde ücretsiz 200 $ 'lık bir Samsung hediye kartı da alabilirsiniz.

Görünür, Verizon'a ait olan nispeten yeni bir cep telefonu operatörüdür, bu da planlarının Verizon ağında çalıştığı anlamına gelir. Düşük maliyetli operatör, sözleşmesiz ön ödemeli planlarla yalnızca çevrimiçi hizmetler sunar, bu nedenle iptal ücreti yoktur. Bu sınırlı süreli teklif, ürünü satın aldığınızda ilk ayınız için yalnızca 25 ABD doları ödemenizi sağlar. Galaxy S20 veya Galaxy S20 Artı telefon. Bundan sonra, Görünür üye olarak kaldığınız sürece ücretsiz olan sınırsız yüksek hızlı veri içeren Görünür planla ayda 41 $ ödersiniz.

Bu, dizeye bağlı olmayan ucuz bir cep telefonu planı arıyorsanız ve en son Samsung Phone'u satın almak istiyorsanız harika bir anlaşma. Visible'ın bu teklifinin ne kadar geçerli olduğunu bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Visible'da Galaxy S20 fırsatları:

Samsung Galaxy S20, 984 $ 'a Çıktı | Görünür'e katılın ve ilk ayınız için 25 ABD doları ödeyin
Visible'a katıldığınızda ve Galaxy S20 telefonunu satın aldığınızda ilk ayınız için sadece 25 dolar ödeyebilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzun satın alınması, bağlantı noktası ve etkinleştirilmesiyle 200 dolarlık bir Samsung hediye kredisi alın. Galaxy S20 telefonu 6.2 inç ekrana sahip ve 12GB RAM ve 128GB depolama alanı sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

Samsung Galaxy S20 Plus, Görünürde 1.117 Dolar | Görünür'e katılın ve ilk ayınız için yalnızca 25 TL ödeyin
Visible'a katılın ve Galaxy S20 Plus'ı satın alın ve ilk ayınız için sadece 25 $ ödeyin. Ayrıca satın alma, liman ve aktivasyonunuzla birlikte 200 $ 'lık bir Samsung hediye kartı da alabilirsiniz. Galaxy S20 Plus, 6.7 inç ekrana sahip ve 12GB RAM ile 128GB ve 512GB depolama seçeneği sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

Yeni Galaxy telefonumuz hakkında daha fazla bilgi edinin. hands-on Samsung Galaxy S20 incelemesi, Samsung Galaxy S20 Plus incelemesi, ve Samsung Galaxy S20 Ultra incelemesi.

Ayrıca, toplantımızla daha fazla teklif satın alabilirsiniz. Samsung Galaxy S20 fiyatları ve fiyatları ve Samsung Galaxy S20 Plus fırsatları ve planları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*