Game Pass Ultimate fırsatları 1 $ / 1 $ gibi küçük Xbox oyunları oynamanıza izin verir

Game Pass Ultimate fırsatları bu hafta oynayabileceğiniz en iyi Xbox oyununda size büyük tasarruf sağlayabilir. Bu, oyununuzu, ucuz bir Game Pass Ultimate aboneliği ile ücretsiz olarak oynanabilen 100'den fazla güçlü Xbox oyun listesine açabileceğiniz anlamına gelir. İster çocukları eğlendirmek isteyin, ister günlerinizi dolduracak bir şeyler mi arıyorsunuz, bu en yeni Game Pass fiyatlarına göz atmak isteyeceksiniz.

Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeniyseniz, bu düşük seviye için bir aylık abonelik ayarlayabilirsiniz 1 $ / 1 £ fiyat. Kısa vadeli bir çözüm arıyorsanız, ancak daha büyük bir üyelik arıyorsanız, en yeni Game Pass Ultimate fırsatlarıyla tasarruf etmenin daha iyi yolları var.

Bir aylık üyeliğiniz için kaydolmadan önce ucuz bir Xbox Live Gold aboneliği edinin (bu hafta bulduğumuz en iyisi bu 52 $ / 39 £ 12 aylık üyelik). Bu Canlı Altın ayları hesabınıza ekleyin ve Game Pass Ultimate'a katıldığınızda otomatik olarak çok daha pahalı bir aboneliğe dönüştürülecekler!

Bu, bir Game Pass Ultimate aboneliğinde büyük tasarruf etmenin harika bir yoludur ve Microsoft tarafından tamamen onaylanmıştır. Ancak daha önce kaydolduysanız, bunun gibi ucuz bir Game Pass anlaşmasıyla tasarruf etmenin hala birçok yolu vardır. 16,19 ABD doları / 12,99 £ üç aylık Game Pass aboneliği.

Aşağıda Game Pass Ultimate fırsatlarıyla tasarruf etmenin tüm yollarını araştırıyoruz, böylece oyuna daha az ödeyerek geri dönebilirsiniz.

Xbox oyunlarını $ 1 / £ 1 kadar düşük bir fiyatla oynayın

Game Pass Ultimate bir aylık abonelik | Microsoft'ta 1 $ / 1 £
Game Pass Ultimate'a daha önce kaydolmadıysanız, 1 $ / 1 £ karşılığında bir ay ile başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar değil, tasarrufunuzun yanı sıra bu abonelik, hesabınızda kalan tüm Xbox Live Gold veya Game Pass aylarını da Game Pass Ultimate'a dönüştürecek. Bunun gibi ucuz bir Xbox Live Gold kodu almanızı öneririz 54,99 $ / 43,99 £ 12 aylık abonelik ve hesabınıza ekleyerek önce yükseltme. Daha sonra, premium aboneliğin genellikle maliyetinden çok daha az bir yıl boyunca Game Pass Ultimate'ı tam bir yıl alırsınız.
Fırsatı Görüntüle

Xbox Game Pass üç aylık abonelik | CDKeylerde $ 16.19 / £ 12.99
Xbox Game Pass Ultimate hizmetinde yeni değilseniz, ancak yine de Game Pass aboneliğinizi daha az ücretle almak istiyorsanız, şu anda CDKeys'te üç aylık bir abonelik için inanılmaz bir anlaşma bulacaksınız. Ancak bu abonelikle Game Pass kütüphanesine erişim elde ediyorsunuz, tam bir Ultimate deneyimi değil.
Fırsatı Görüntüle

En İyi Xbox Live Gold fırsatları

Bu Microsoft Game Pass Ultimate fırsatında tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, önce ucuz bir Canlı Altın aboneliği almak istersiniz. 36 aya kadar olan herhangi bir şeyi bunun için kaydolduğunuzda Game Pass Ultimate aboneliğine dönüştürebilirsiniz 1 $ / 1 £ deneme, böylece daha fazla ay daha fazla tasarruf.

En İyi Xbox Game Pass fırsatları

Game Pass Ultimate'a zaten abone olduysanız, ancak yine de üyelik uzunluğunuzu daha az süreyle artırmak için bazı Game Pass fırsatları bulmak istiyorsanız, bu teklifler işe yaramalıdır. Bununla birlikte, çevrimiçi oyuna, PC tekliflerine veya özel indirimlere erişemezsiniz, bu yüzden bunlardan sonraysanız aşağıdaki Game Pass Ultimate fırsatlarına göz atmalısınız. Yine de standart Game Pass aboneliğinde Ori ve Wisis Will of Will'i bulacaksınız.

En İyi Game Pass Ultimate fırsatları

Bu Game Pass Ultimate fırsatları her şeyi tek bir kullanışlı abonelikte bir araya getirir ve bu genellikle hafif bir prim alır. Ancak, bugün ucuz bir Game Pass Ultimate aboneliğinden bolca para biriktirebilir ve Ori ve Will of the Wisps oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

En son gelişmeleri takip ediyoruz Game Pass satışları tam burada TechRadar ve en iyisi Xbox Live Gold fiyatları etrafında. Siz varken neden donanımınızı yenilemesiniz? Tüm sekmeleri takip ediyoruz en iyi Xbox One oyun kumandası fiyatları etrafında.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*