Geniş bant kurulumlarıyla artık hareketsiz, 4G ev geniş bant fırsatları kurtarıcınızdır

Sıkı kilitlenmeler ve şimdi tamamen kendi kendine izolasyon kuralları ile geniş bant kurulumu hızlı bir şekilde mamut bir görev haline geldi. Tabii ki, bir telefon hattınız varsa, çoğu sağlayıcı kolay bir anahtar sağlayacaktır. Yapmazsanız … yaratıcı olmanın ve 4G ev genişbant fırsatlarına bakmanın zamanı geldi.

Basitçe söylemek gerekirse, mülkünüzde önceden ayarlanmış bir telefon hattınız olmadığında, bir mühendis interneti açıp çalıştırmak için bir tane gelmeli ve kurmalıdır – bariz bir hareketsiz.

Zaten bir tane olanlar için, çoğu genişbant fiyatları yeni yönlendiricinizi takmanız yeterlidir, çünkü şimdi bunu yapabilirsiniz. Önceki grup için kolay bir çözüm var – 4G ev genişbant ve Mobil geniş bant.

Temel olarak, bunlar kurulum gerektirmeyen geniş bant yönlendiricilerdir. Yönlendiricilere yerleştirilmiş SIM kartlarını kullanarak çalışırlar, yani kabloların, kurulumların ve diğer sorunlu sorunları atlayabilirsiniz.

Geleneksel kablolardan geçmemesine rağmen, güçlü 4G bağlantılarıyla bir yerde yaşadığınız sürece güçlü bir seçenek olmaya devam ediyorlar. Hala birden fazla cihazı bağlayabilir, akış, oyun ve evden kolayca çalışabilirsiniz.

Aşağıda, en iyi fırsatlar, nasıl çalıştığı ve alabileceğiniz sözleşme uzunlukları gibi bu alternatif seçenekler hakkında bilmeniz gereken her şeyi ekledik.

En iyi 4G ev genişbant ve mobil genişbant:

1. Üç, çok yönlü kraldır:

Huawei AI Cube ile Üç Ev Geniş Bant | 12 aylık sözleşme | £ 42 peşin | Sınırsız veri | Ayda 32 £
Three, 4G ev genişbantında çok yönlü bir kazanan. Ayda sadece £ 32 karşılığında 60+ cihaza sınırsız veri kullanımı sunar. Ve sözleşmeyi iki yıla uzatırsanız, maliyeti daha da düşürebilirsiniz. Üçü de daha ucuz ve sadece 1 aylık haddeleme sözleşmelerinden daha ucuz iki yıllık planlara kadar mevcut olan ikinci bir yönlendiriciye sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

2. Enerji Verimliliği'nin süper hızlı hızları:

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 100 GB veri | £ 40 Ayda 35 £
Açıkçası, Enerji Verimliliği'nin en büyük yararı hızlarıdır. İngiltere'nin en hızlı 4G ağı olan EE, internetinizi sürekli olarak hızlı bir şekilde beğenirseniz tercih edilen seçenek olacaktır. Ve şimdi indirimli bir fiyata alabilirsiniz. Bu, en ucuz plan olarak ama aynı zamanda en düşük veri sınırı olarak gelir.
Fırsatı Görüntüle

4GEE Ev Yönlendiricili EE Mobil Geniş Bant | 18 aylık sözleşme | 200 GB veri | £ 50 Ayda 40 £
Biraz daha veriye mi ihtiyacınız var? Her ay 200 GB veri çoğu insan için bol miktarda olacak ve veri artıklarıyla bol miktarda akış, sosyal medya kullanımı, e-posta ve daha fazlasına izin verecektir.
Fırsatı Görüntüle

3. orada ucuz yönlendirici:

Üç E5573bs-322 Mi-Fi | 24 aylık sözleşme | ÜCRETSİZ peşin | Sınırsız veri | Ayda 22 £
Three'nin mi-fi planı, internetlerini hızlı bir şekilde kurup düşük maliyetle çalıştırmak isteyen herkes için mükemmel olacaktır. Peşin bir maliyeti yoktur ve hatta aylık olarak, ayda sadece £ 22 harcamanız gerekir. Bu fiyata sınırsız veri elde edersiniz. Daha kısa bir sözleşme için gidebilirsiniz, ancak bu biraz daha pahalıya mal olacaktır.
Fırsatı Görüntüle

4G ev genişbant ne kadar hızlı ve nasıl çalışır?

Normal geniş banttan farklı olarak, 4G ev geniş bant kablolar yerine hava dalgalarıyla çalışır. Bu anlamda, mobil veri kullanırken telefonunuzun çalışma biçimine daha çok benzer.

Ayrıca, normal genişbanttan farklı olarak herhangi bir kurulum işlemine gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey yönlendiriciyi takmak ve internetiniz hazır. Bu, evinizin herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Bunun ne kadar hızlı olacağı konusunda, tamamen yaşadığınız yere bağlıdır. Ne tür hızlar alacağınızı görmek için telefonunuzda bir hız testi yapmaya değer. Ayrıca kullandığınız ağa da bağlı olacaktır.

Ancak, hem 4G ev genişbant hem de mobil genişbant ADSL normal internetten daha hızlı olacak ve çoğu durumda fiber internete ayak uyduracak veya hatta aşacaktır. Bu, evden kolayca akış, oyun ve çalışma yapabileceğiniz anlamına gelir.

5G ev genişbantını alabilir miyim?

Evet…! 5G'nin etkin olduğu bir bölgede yaşıyorsanız, 5G ev genişbant. Açıkçası bunlar az ve çok arasında, bu yüzden satın almadan önce seçtiğiniz ağa 5G sağlayan konumları kontrol edin – hepsi bizim 5G telefon fiyatları kılavuz.

Ancak, burada iyi haber, her ikisiyle de Üç ve Vodafone, tüm paketler hem 4G hem de 5G uyumludur, yani bulunduğunuz alanın hızını kazanırsınız.

Karşılaştırmada en iyi 'düzenli' genişbant fırsatlar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*