Genişbant anlaşması: John Lewis'in £ 40 hediye kartı teklifi İngiltere'nin en ucuz internet planları arasında

Sana zamanların garip olduğunu söylememize gerek yok. Ancak bazı şeyler değişmez, internet sağlayıcıları Paskalya haftasonu şimdiye kadarki en iyi genişbant anlaşmalarını bırakmak için alıyor.

Bu sene John Lewis'in etkileme sırası. 40 £ değerindeki hediye kartı freebie'sini perakende devi zaten mevcut mükemmel £ 20 ayda ucuz genişbant anlaşma. Ve bu bir e-hediye kartı olduğundan, güvenmek için izolasyon bırakmak zorunda kalmayacaksınız bir sonraki John Lewis satın alımınız.

Bu fırsat sağlayıcının Sınırsız Genişbant anlaşması üzerindedir ve ücretsiz 7/24 müşteri desteği, ücretsiz hat kiralama ve ücretsiz akşam ve hafta sonu çağrı planı ile birlikte gelir.

Doğal olarak, JL ayrıca daha hızlı fiber genişbant fiyatlarıonlar da o hediye kartıyla birlikte gelmiyorlar. ISS'nin tüm planlarını, John Lewis Broadband Otel Fiyatları Daha fazla bilgi için sayfasına bakın.

Sıkı İngiltere kilitlemesinin, bir telefon hattınız yoksa, çoğu geniş bant sağlayıcısının yeni geniş bant kurulumu sunmayı bıraktığı anlamına gelir.

Ancak bu, kendiniz kuramayacağınız anlamına gelmez. Bir telefon hattınız olduğu sürece, bu çok kolay ve anlaşılır bir işlemdir. Henüz bir hesabınız yoksa, Virgin Media geniş bant fiyatları veya 4G ev geniş bant planları, bunlar şu anda bir geniş bant bağlantı kurmak için kalan iki yol gibi görünüyor.


Bu büyük değer John Lewis Broadband anlaşması tam olarak:

John Lewis Sınırsız Geniş Bant + £ 40 e-hediye kartı | 12 ay | 10Mb ort. hız | Hafta sonu ve akşam çağrıları | ÜCRETSİZ peşin | Aylık £ 20
John Lewis, bu geniş bant anlaşmasıyla bu Paskalya'yı yarışmaya getiriyor. Ayda sadece £ 20 için sınırsız genişbant, hat kiralama ve yönlendirici ile birlikte bir akşam ve hafta sonu çağrı planı dahildir. Temelde her şeyi bu tek bir paket paketine dahil ettiler, böylece sinir bozucu aktivasyon ücretleri ile vurulmayacaksınız. Bütün bunlar ve £ 40 e-hediye kartı? Bu çok tatlı bir anlaşma.
Fırsatı Görüntüle

John Lewis e-hediye kartımı nasıl talep edebilirim?

John Lewis, geniş bant hizmetinizi etkinleştirdikten sonraki 60 gün içinde e-hediye kartınızın size e-posta ile gönderileceğini söylüyor. Bu, geniş bantınızı bu 60 gün içinde iptal ederseniz, ne yazık ki bu ücretsiz e-hediye kartının teklifinin geri çekileceği anlamına gelir.

Mevcut John Lewis Broadband müşterileri

Ne yazık ki, John Lewis web sitesinde bu anlaşmanın sadece yeni müşteriler için özel olduğunu onaylıyor, bu yüzden geçen hafta geniş bant anlaşmalarından birine kaydolduysanız şansınız kalmadı.

Ve bu teklife satılmıyor ve fiyatları diğerleriyle karşılaştırmak istiyorsanız genişbant fiyatları İngiltere'de bağlantıyı takip edebilir veya aşağıdaki geniş bant fiyat karşılaştırmamıza göz atabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*