Genişletilmiş VPN anlaşması: IPVanish VPN ile% 73 indirim ve ücretsiz bulut depolama alanı

Bir VPN takvimin Mart ayından Nisan ayına döndüğü ikincisini sona erdirmesi gerekiyordu, ancak IPVanish'in muhteşem VPN anlaşmasını 30 gün daha uzattığı için mutluyuz.

Eğer sen Nisan sonundan önce IPVanish'e kaydolun, SugarSync'ten tüm yıl boyunca VPN koruması ve güvenli bulut depolama alanı elde edersiniz, bu ücret sadece 39 $ 'dır.

VPN iyiliği söz konusu olduğunda, IPVanish son derece yüksek – sağlayıcı 7/24 müşteri desteği, sıfır trafik kaydı, sınırsız bant genişliği ve mükemmel bir Windows kill switch'i var. Gerçekten en iyi biridir.

Ve sonra o özgürlüğü ve indirimi at ve gülüyorsun. SugarSync eklentisi size tam 250 GB güvenli veri depolama alanı sağlar. Bu, tüm fotoğraflarınızın, videolarınızın ve kişisel belgelerinizin (depolamayı seçtiğiniz her ne olursa olsun) dışarıdan korunmaya devam edeceği anlamına gelir. Bu, önümüzdeki 12 ay boyunca VPN ve depolama ihtiyaçlarınızın ayda sadece 3,25 $ 'a eşdeğer olduğu anlamına gelir.

Bu anlaşmanın sizin için olup olmadığından hala emin değil misiniz? Bu fırsatı tam olarak görmek için sayfayı aşağıya kaydırın veya neden ayrıca en iyi VPN fırsatları siber gizlilik ile ilgili en iyi teklifler için kılavuz.

Bu muhteşem VPN anlaşması tam olarak:

IPVanish ne kadar iyi?

Netflix'in engellemesini kaldırmanın yanı sıra (merhaba akışı!) Ve para VPN'leri için en iyi değerlerden biri olmanın yanı sıra, 75 gün boyunca 7 günlük para iade garantisi ve sunuculara da sahiptir.

Ayrıca, inanılmaz indirme hızlarına sahiptir, böylece VPN'in cihazınızı yavaşlatması konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve çok sayıda güçlü, yapılandırılabilir uygulama vardır. Gizlilik, akış veya maliyet bir VPN alma nedeniniz olsun, IPVanish tüm kutuları işaretler.

Hala kararsız mısınız? Bizim göz atın IPVanish incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*