Git ve GitHub öğrenerek kodlama işinizi çok daha kolay hale getirin

Git ve GitHub bunları bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde düzeltebilirken, neden kendinizi kodlama kazalarından ve hatalarından kaynaklanan strese ve hayal kırıklığına maruz bırakasınız? Bu uygun fiyatlı kursta bunları kullanmayı öğrenin.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2022/01/13/5577c426-adef-4efa-a676-240b7796bb08/resize/770x/fbdd1eb5495ea23ad0c082a301d21e2f/git.jpg" hedef ="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

" data-credit="Resim: Postmodern Stüdyo/Shutterstock">Arka planda açıklayıcı Editoryal program kodu ile Git logosu işareti.

Resim: Postmodern Stüdyo/Shutterstock

Git, kodlamada o kadar yaygındır ki, teknik iş listelerinde nadiren bahsedilir, işverenler hem Git'i hem de GitHub'ı bildiğinizi varsayar. Ama ya sonunda dalıp gittiyseniz ve sıfır teknoloji deneyiminden piton programcı ile uygun fiyatlı bir evde eğitim kursu? Ya da her ne sebeple olursa olsun Git'te ustalaşmayı hiç başaramadınız mı? O zamanlar Yeni Başlayanlar İçin Eksiksiz Git ve GitHub Bootcamp Paketi kodlama işinizi çok daha kolay hale getirebilir ve artık sadece 24,99$'a satın alınabilir.

"Git Essentials: Git ve GitHub Ustalığına Yönelik Adım Adım Kılavuz" bölümünde en sık kullanılan komutları öğrenerek başlayın. Bu kurs size günlük olarak kullanacağınız tüm komutların yanı sıra haftada birkaç kez kullanacağınız birkaç komut daha öğretir. Asla kullanmayacağınız ürünler için zaman kaybetmez. Öğrenciler bu dersi gerçekten yararlı buldular; beş üzerinden 4,6 puan verdiler.

1999'dan beri web siteleri geliştiren Eğitmen Kalob Taulien'e de aynı puanı verdiler. On binlerce öğrenciye web geliştirme öğretti ve çoğu kişi tarafından istisnai bir öğretmen olarak kabul ediliyor.

Ardından, "Git & GitHub Sürüm Kontrolü ve İşbirliği" bölümünde sürüm kontrolünü öğrenin. Birincisi, işinizin her zaman temiz bir geçmişine sahip olmak isteyeceksiniz. Ancak başkalarıyla işbirliği yaparken kazalar ve hatalar da olabilir. Git, işlerin çalıştığı yere geri dönmenizi sağlayan bir sürüm kontrol sistemidir ve GitHub web sitesi, kritik bilgileri kaydettiğiniz, projelerinizi depoladığınız ve başkalarıyla açık ve kapalı kaynaklı projelerde işbirliği yaptığınız yerdir.

Ardından, "Yeni Başlayanlar için Git & GitHub: Pratik Eğitim Kampı"nda çok sayıda uygulamalı pratik yapabilirsiniz. Adım adım bir kılavuz, hile sayfası ve daha fazlasını sağlar.

için bu şansı kaçırmayın kodlama işinizi çok daha kolay hale getirin; The Complete Git ve GitHub for Beginners Bootcamp Bundle'ı şimdi sadece 24,99$'a (normalde 600$) indirimdeyken alın.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*