Gold Cup 2020: Cheltenham'ı bugün her yerden canlı izle

Cheltenham Festivali, 2020 yarış takvimindeki en prestijli etkinliklerden biridir ve bunların en büyük yarışı bugün saat 15.30'da – Magners Cheltenham Gold Cup Chase. Prestbury Park kısaca spor evreninin merkezi haline geldiğinden, Altın Kupayı nerede olursanız olun Cheltenham'dan canlı olarak izlemek için rehberimizi takip edin.

En son Altın Kupa oranları, geçen yılın galibi Al Boum'un 625.000 £ 'dan fazla ödül potunu eve götürmek için favori oldu. Ancak birçok Cheltenhamlı içeriden en iyi Gold Cup ipuçları için Kemboy, Lastintranslation veya Clan des Obeaux var. Başka yerlerde, Delta Work ciddi formda olmayan bir at, Percy ve deneyimli jokey Davy Russell sunarken başka cazip bir teklif.

Cheltenham Gold Cup 2020 zamanlı ve TV kanalı

Altın Kupa Günü, 10 Mart'ta başlayan Cheltenham Festivali'nin son günü. Bu Cuma yarışlarının TV yayını ITV1'de GMT saatiyle 13: 00'da başladı, Altın Kupa başlangıç ​​saati ise 15: 30'a ayarlandı. Bu, Cheltenham'ın ITV Hub uygulamasıyla çevrimiçi olarak canlı izleyebileceğiniz anlamına gelir; bu, akıllı yazılımlar sayesinde yurtdışındaki İngiliz vatandaşları tarafından bile erişilebilir ExpressVPN.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*