Google Analytics ana sınıfı: Bu çevrimiçi eğitimle yeni başlayanlardan sertifikalı profesyonellere geçin

Bu eğitim kurslarıyla Google Analytics'ten en iyi şekilde yararlanın. Web sitesi trafiğiniz, pazarlama kampanyalarınız ve SEO'nuz hakkında daha akıllı veri odaklı iş kararları vermeyi öğreneceksiniz.

Resim: iStock / metamorworks

Başarılı bir işletme veya web sitesi başlatmak ve işletmek söz konusu olduğunda, büyük veri üstün gelir. Google Analytics Master Class Paketi Beş kurs ve 12 saatlik derinlemesine içerik, sadece 34,99 $ 'dan% 95 indirimle şu anda dünyanın en güçlü analitik platformlarından biri ile hız kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu eğitim paketi, Google Analytics'in temellerini ve daha gelişmiş öğelerini kapsar. Size veri analizi ve dijital pazarlamanın temellerini öğreten bir giriş kursunun ardından, trafik izleme, veri boyutları ve segmentler, hedefli reklam kampanyaları, dönüşüm yöntemleri ve çok daha fazlasına kadar çeşitli konulara geçeceksiniz.

Ayrıca, tüm sayfalarınızda web trafiği performansını izlemek ve optimize etmek için kullanabileceğiniz güçlü bir araç olan Google Data Studio'nun popüler öğelerini de öğreneceksiniz. Ayrıca, en yeni SEO ve veri toplama tekniklerinin daha nüanslı öğelerine giren çok sayıda içerik var.

İçin Google Analytics Master Class Paketi ile bir Google Analytics uzmanı olarak işinize bir iyilik yapın sadece 34,99 $– normal fiyatından% 95'in üzerinde indirim.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*