Google Home Max'i JB üzerinden alın ve 199 ABD doları tasarruf edin!

Ses ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size ciddi bir ses patlaması verebilecek akıllı bir konuşmacının peşindeyseniz, canavar boyutuna bakmak istersiniz. Google Ana Sayfa Maks.

Home Max, Google’ın 5,3 kg ağırlığındaki akıllı hoparlör ailesinden en büyük ve en güçlü olanıdır; bu seviyede, müzik çalan bir dumbbell olarak potansiyel olarak iki katına çıkabilir! Ayrıca bas severler için iki 4,5 inç subwoofer barındırıyor ve elbette popüler Google Asistan yerleşik.

Bu hoparlörü diğerlerinden ayıran şey, oda boyutuna ve yerleşime bağlı olarak müzik çalmasını otomatik olarak ayarlamasıdır. Bu süper kullanışlı ve ev teknolojisinde inanılmaz bir gelişme, bu da onu en akıllı hoparlörlerden biri yapıyor.

Mikrofon da geliştirildi ve odanın diğer tarafından taleplerinizi karşılayabilecek kapasiteden daha fazlası – hatta önemli ses seviyesinde müzik çalıyor olsa bile.

Özetle, Google Home Max, en küçük hoparlörler arasında yer alıyor ve nispeten küçük bir cihazdan rakiplerinin üzerine çıkaran akıllı bir tasarıma sahip inanılmaz derecede büyük ses sağlıyor. Şu anda JB Hi-Fi üzerinden kömürde sadece 198 ABD doları karşılığında mevcut – bu, 199 ABD doları inanılmaz bir tasarruf!

Google Home Max | AU $ 198 (RRP AU $ 397; 199 TL tasarruf et)

Yüksek ve güçlü Google Home Max ile evinizde istediğiniz yerde en sevdiğiniz şarkıları çalın. Bu hoparlör oldukça büyük olmasına rağmen, Max, kurduğunuz herhangi bir ortama uyum sağlayan Akıllı Ses işlevi sayesinde evinizdeki herhangi bir alana uyarlanabilir bir ek yapar. İki 4,5 woofer ile oluğunuzu sallayacaksınız Google Assistance'ın rahatlığının tadını çıkarırken, geliştirilmiş mikrofonu en sevdiğiniz suçlu zevk parçasının * öksürüğünün * Nickelback * öksürüğünün * sesinden bile sesini alacak. Kömür olarak mevcut, bugün JB Hi-Fi ile kendinize ait olabilir ve büyük bir 199 $ tasarruf edebilirsiniz.Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*