Google Pixel 4, Amazon'da şimdiye kadarki en düşük fiyatı vurdu

Tamamen yeni Google Pixel 4'te indirim arıyorsanız, şanslısınız demektir. Sınırlı bir süre için kilidi açılmış bir Pixel 4 alabilirsiniz Amazon'da 549 $ için satışta. Bu 250 dolarlık bir indirim ve 64GB Google telefon için bulduğumuz en düşük fiyat.

Google Pixel 4 geçen yılın Ekim ayında piyasaya sürüldü ve 5.7 inç HD ekran, 6GB RAM ve 64GB depolama alanı sunuyor. Yeni piyasaya sürülen Pixel 4, yenilenmiş 8MP ön kamera ve arkada çift kamera içeriyor ve bu da uzaktan yüksek kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Telefon ayrıca Google Asistan ile daha iyi bir deneyim sunuyor ve yeni özellik Motion Sense, telefonunuzu bir elinizle kontrol etmenizi sağlıyor.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu Pixel 4 için bulduğumuz en düşük fiyat ve yeni piyasaya sürülen bir telefon için harika bir anlaşma. Amazon'un bu özel teklifi, kilidi kaldırılmış bir Google Pixel 4 içindir, bu da indirimin uzun vadeli bir taşıyıcı planına bağlı olmadığı anlamına gelir.

Google Pixel 4: $ 799 Amazon'da 549 $
Sınırlı bir süre için kilidi açılmış bir Google Pixel 4'ü Amazon'da 549 $ karşılığında satın alabilirsiniz. Pixel 4, 5.7 inç HD ekrana sahip ve 6GB RAM ve 64GB depolama paketleri sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

Uygulamalı uygulamamızla en son Google telefonu hakkında daha fazla bilgi edinin Google Pixel 4 incelemesi.

The ile daha fazla Pixel 4 teklifi görün en iyi Google Pixel 4 fırsatları ve satışları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*