Grafik veya web tasarımcısı olmak ister misiniz? Bu 13 eğitim kursuna göz atın

Adobe Photoshop, Illustrator, XD ve Affinity Designer'da nasıl tasarım yapacağınızı, kodlama olmadan bir iş web sitesini nasıl oluşturacağınızı ve daha fazlasını öğrenin.

fresk-ürün-1.jpg

Resim: Adobe

zorunda değilsin daha iyi bir iş-yaşam dengesine sahip olmak için maaş kesintisi yapın-belki yeni bir kariyer dene. Kârlı teknoloji endüstrisine girmek isteyen yaratıcı insanlar, şu adresteki bu sınırlı süreli teklife göz atmalıdır: Eğitim Paketi Tasarlamayı En İyi Öğrenin. Bu uygun fiyatlı sınıflarla kendi hızınızda eğitim alabilirsiniz ve başlamak için önceden tasarım deneyimine veya bilgisine ihtiyacınız yoktur.

Bu eğitim paketindeki sınıflar birden fazla platformu kapsar, ancak başlamak için iyi bir yer Kodlama Olmadan Profesyonel Web Siteleri Nasıl Oluşturulur. Oxygen Builder'ı dilediğiniz türde bir web sitesi oluşturmak için nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Sanat veya çizim becerileri konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bu eğitim paketi faydalı bulacağınız üç kurs içerir. Sanat Tarzınızı Nasıl Bulursunuz: Uygulamalı Kılavuz, teorik dersler yerine pratik derslere odaklanır. Eksiksiz Karakter Tasarım Kursu: Hayalinizdeki Karakteri Yaratın ve Karakterlerinize Duygu Verin: Adım Adım İfadeler Çizmek de size bol bol pratik yapacaktır.

Adobe, pratik olarak tasarımla eş anlamlıdır, bu nedenle Adobe Photoshop CC: Temel Photoshop Eğitimi ile başlayan birkaç sınıf dahildir. Önceki çizim sınıfları, tüm deneyim seviyelerine yönelik Adobe Illustrator: A Master Class'ta Çizimden Desene'de kullanılabilir.

Adobe ile Grafik Tasarımcılar için Dijital Tasarım Master Class ve Adobe'deki Master Popüler Grafik Tasarım Projeleri ile web tasarımı, marka bilinci oluşturma, logolar, kitap kapakları ve daha fazlası hakkında her şeyi öğrenin. Adobe XD ile Kullanıcı Deneyimi Tasarımı, sizi profesyonel düzeyde kullanıcı deneyimi tasarımında bir Adobe XD uzmanına dönüştürecektir. Adobe Illustrator'da Retro Rozetler Nasıl Tasarlanır başlıklı eğlenceli kursla her şeyi tamamlayın.

Adobe yerine Affinity Designer kullanmayı seçerseniz, bu paketteki üç sınıf sizi acemiden uzmana götürecektir: Affinity Designer'ın Temelleri. Affinity Designer Master Class'ta Zero'dan Superhero'ya, Web Tasarımına ve Affinity Designer Master Class'ta Modern Flat Design'a geçin.

2021 yılı kendin yap ihtiyacın olan becerileri öğren kariyer değiştirmek, hatta kendi işinizi kurmak için. 2.600$ fiyatından %98 indirimle sadece 44.99$'a bugün Ultimate Learn to Design Eğitim Paketini alın.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*