Grey's Anatomy nasıl seyredilir: Sezon 16 finalini her yerden çevrimiçi yayınlayın

2005 yılında, Ellen Pompeo, ilk kez Grey's Anatomy adında bilinmeyen bir ABD tıbbi dramasındaki baş karakter olan Dr. Meredith Gray olarak çıkış yaptı. 2020'ye gelelim ve şovun bir zamanlar sezon ortasında bir yedek olarak kabul edildiği fikri biraz saçma geliyor, değil mi? Grey's Anatomy sezon 16'yı izlemek ve hit şovun her mevsimini dünyanın herhangi bir yerinden çevrimiçi olarak nasıl izleyebilirsiniz.

Grey's Anatomy 1.Sezon 16.Bölüm

Grey's Anatomy sezon 16 prömiyeri Eylül 2019'da, ABD tıbbi hitinin 25 bölümünün tüm dünyada yayınlanması beklendi. Nisan 2020'ye girin ve koronavirüs pandemisi bölüm 21'in yeni sezonunuz olduğu anlamına geliyor 16 Grey's Anatomy finali – şovun hayranları için iyi haber, 17. sezon için zaten yenilenmiş olması. ABD'deyseniz ve Grey's Anatomy'ü izlemek istiyorsanız, o zaman Hulu kordon kesiciler için harika bir seçenektir – ve gerçekten herkes.

Prömiyerinden bu yana, Grey's Anatomy, biri Türkiye'de diğeri Kolombiya'da olmak üzere en az üç spin-off gösterisi ve iki uluslararası uyarlama doğurdu. Fena değil, gerçekten. Aslında, şimdi ABD'de en uzun süredir devam eden tıbbi drama.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*