Gürültü önleyici kulaklıklar, Best Buy'da 150 $ fiyat indirimi alıyor

Eşinizle veya oda arkadaşınızla içeride sıkışıp kalırsanız ve istenmeyen sesi engellemek için bir çift gürültü önleyici kulaklık arıyorsanız, şanslısınız demektir.

Best Buy'un Apple Event Sale, en çok satan Beats kulaklıklarında fiyat indirimlerini içerir. 199.99 dolara satışta. Bu, 150 dolarlık bir indirim ve kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en iyi fiyat.

Evde egzersiz yapmak için en uygun kulakiçi kulaklıkları arıyorsanız, Best Buy'da Powerbeats 3 kulakiçi kulaklıklar da bulunur. sadece 89,99 $ satılık ve bir 50 $ indirim Powerbeats Pro'da.

Beats Studio 3 kulaklıklar harici gürültüyü aktif olarak engelleyen saf uyarlanabilir gürültü önleme sağlayarak birinci sınıf bir ses deneyimi sunar. Kablosuz kulaklıklar, gelişmiş bağlantı ve daha uzun pil ömrü sağlayan Apple'ın W1 çipine sahiptir. Kullanışlı kulak üstü kontroller, telefonunuza dokunmadan çağrı almanıza, şarkı atlamanıza ve Siri'yi etkinleştirmenize olanak tanır. Yastıklı kulaklıklar çeşitli renk seçenekleriyle sunulur ve 22 saate kadar pil ömrü sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Beats Studio 3 için bulduğumuz en iyi fiyat ve üst seviye kulaklıklar için harika bir anlaşma. Best Buy'ın bu fiyata kulaklıkların ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Beats kulaklık fiyatları:

Beats Studio 3 Kablosuz Kulaklık: 349,99 $ Best Buy'da 199,99 $
En çok satan Beats Studio 3 kulaklıklarını 199.99 dolara Best Buy'dan alabilirsiniz. Gürültü önleme teknolojisini içeren ve pil ömrüne 22 saate kadar ulaşan kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en iyi fiyat budur.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats Pro Tamamen Kablosuz Kulaklıklar: 249,95 $ Best Buy'da 199,99 $
Sınırlı bir süre için, Powerbeats Pro Best Buy'da 50 $ fiyat indirimi alıyor. Antrenmanlar için mükemmel olan kablosuz kulaklık başlıkları tere dayanıklıdır ve dokuz saate kadar pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Powerbeats 3 Kulaklıkları Atar: $199,99 En İyi Satın Al
Powerbeats 3 kulaklıklar Best Buy'da 89.99 dolara satılıyor. Suya dayanıklı kablosuz kulaklık başlıkları, konforu ve dengeyi en üst düzeye çıkarmak ve 12 saate kadar pil ömrü sağlamak için güvenli oturan kulak kancalarına sahiptir.
Fırsatı Görüntüle

İle daha fazla kulaklık fırsatı görün en ucuz kablosuz kulaklık fiyatları ve satış şu anda mevcut olan.

Ayrıca Beats fırsatlarını ucuz Beats kulaklık fiyatları, satış ve fırsatlar.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*