Harika Vodafone fiber geniş bant anlaşma, ücretsiz hız yükseltme ve süper düşük fiyat verir

Vodafone kısa süre önce çizim tahtasına geri döndü, tamamen genişbant fiyatları işletmek ve yapılan tüm değişiklikler, fiyatlandırma en heyecan verici.

Şimdi kendinizi Vodafone'a bırakabilirsiniz Superfast Fiber 2 planı normalde daha ucuz olan Superfast Fiber ile aynı fiyat için.

Ve mevcut bir Vodafone müşterisiyseniz, anlaşma daha da iyi olur. Vodafone kısa bir süre önce mevcut müşterilere indirimler sunma şeklini değiştirdi ve şu anda ayda 3 sterline kadar fiyat teklifi sunuyor. Bu büyük bir £ 72 tasarruf tüm söyledi.

Halihazırda ücretli bir aylık telefon müşterisi, 24 aylık SIM veya 18 aylık SIM müşterisiyseniz veya en iyi Vodafone mobil fırsatları – ayda £ 3 tasarruf edersiniz. Mobil geniş bant, 30 günlük SIM veya 12 aylık SIM'e sahip olanlar, ayda iyi bir £ 2 tasarruf elde edecekler.

Ancak, Vodafone açıkça en ucuzlardan biri iken fiber genişbant fiyatları şu anda, tüm sözleşmelerini 24 aya kadar yükseltme kararı aldı, tıpkı BT Geniş Bant. Çok uzunsa, aşağıda başka seçenekler de gösterdik.

Vodafone'un fiyatı fiber genişbant anlaşmasını tamamen kesti:

Vodafone Superfast 2 Geniş Bant | 24 ay | Ortalama hızlar 63Mb | Satır kiralama dahil. | ÜCRETSİZ etkinleştirme | 22,95 £ (Vodafone müşterileri için 3 £ 'a kadar ek tasarruf sağlanır)
İşte bir fiber geniş bant anlaşma gerçek bir pazarlık! Ortalama 63Mb hız için £ 22.95. Ve mevcut Vodafone müşterileri ayda 3 sterline kadar tasarruf edebilir, bu da maliyeti pazar lideri 19,95 sterline indirebilir!
Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi geniş bant anlaşmaları var?

Vodafone şu anda 24 aylık sözleşmelerle çalışıyorken, birçoğu artık geçerli bir seçenek olmadığını görecek. Bu insanlar için, orada birçok seçenek var. Plusnet'in harika bir fiber planı var. ayda 22,99 £ için 36Mb ortalama hızları. 70 £ Mastercard tarafından önemli ölçüde düşürülmüş bir fiyat dahil.

Veya EE'nin fiber planı size aynı hızlarda ancak ayda 23 £. Nadiren indirimli bir geniş bant tedarikçisinin başka bir seçeneği.

Daha fazla oku:

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*