Hemen kayıt olursanız, Sling TV size 14 günlük ücretsiz TV sunuyor

Askı TV gitmiş ve evde sosyal mesafeyi daha da kolaylaştırmıştır. TV yayın hizmeti şu anda Sling TV Blue'dan 14 gün ÜCRETSİZ.

Bu ücretsiz bir deneme değildir ve herhangi bir taahhüt, sözleşme veya ödeme detayı gerekmez – bir kuruş ödemeden Sling TV Blue hizmetine 14 gün ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Bu sınırlı süreli tekliften yararlanmak için doğrudan Sling TV web sitesine gitmeniz gerekiyor

Sling TV Blue, 45'ten fazla canlı kanala, ücretsiz bulut DVR'a, 50.000'den fazla isteğe bağlı başlığa erişmenizi sağlar ve üç ekranda eşzamanlı görüntüleme sağlar.

Mavi plan, bazıları Fox, NBC, ABD, Bravo, TBS, FX, Syfy, Bloomberg TV, Fox News, Headline News ve MSNBC dahil olmak üzere daha fazla haber ve çocuk odaklı kanala ihtiyaç duyan herkes için idealdir. Kablo olmayan veya son zamanlarda kabloyu kesen herkes için ideal.

Size iyi geliyor mu? İçin acele et Askı ve kayıt, bu anlaşma sona erdiğinden 5 Nisan Pazar. Ve teklifler burada bitmiyor, çünkü Sling TV de tüm planlarında 10 $ indirimve ücretsiz Amazon Fire TV Çubuğu iki ay boyunca ön ödeme yaparsanız.


Sling TV iyi mi?

Kesinlikle TechRadar'ın onayını aldı! Uygulamada en sevdiğiniz kanalları özelleştirmenize izin verdiği gerçeğini seviyoruz ve kiralayabileceğiniz filmler ile birlikte isteğe bağlı programlama oldukça kullanışlı.

Uygulamayı aktarabilecek herhangi bir cihazda izleyebileceğinizden bahsetmiyorum – tabletinizi, telefonunuzu, dizüstü bilgisayarınızı, akıllı TV'nizi vb.

Ayrıca sinsi ücretler veya uzun vadeli sözleşmeler olmadığını oldukça ferahlatıcı buluyoruz – bunun için sabit bir ücret ödersiniz TV yayın hizmeti.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bizim kontrol Sling TV incelemesi.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*