Her işletme kullanıcısı için 8 temel Zoom uygulaması

Zoom'u Slack ve Google Takvim de dahil olmak üzere diğer hizmetlerle entegre ederek, hiçbir şeyi kaçırmadan evden çalışabilirsiniz.

Kendinizi, sayısız diğer profesyoneller gibi bulduysanız, koronavirüs salgını, muhtemelen çevrimiçi toplantılar yapmaya başladınız. Çevrimiçi toplantı için ücretsiz bir seçenek, Windows, macOS, iOS, Android, ChromeOS, Linux ve web istemcisi olarak kullanılabilen Zoom'dur. Zoom'un en iyi özelliklerinden biri, Zoom App Marketplace'te bulunan inanılmaz derecede uzun entegrasyon ve uygulama listesidir.

Zoom deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımak veya sadece günlük uzaktan çalışma hayatınızın entegre bir parçası yapmak istiyorsanız, bu sekiz uygulamadan bir veya daha fazlasının yararlı olacağından emin olabilirsiniz. Not: Bu uygulamaları yüklemek için bir Yakınlaştırma hesabınızın olması gerekir.

Zoom'un Gmail entegrasyon uygulaması, Zoom kullanıcılarının toplantıları doğrudan Gmail'den planlamasına olanak tanır. Bu, Zoom'u kullanmaya başlamak için yeni bir kullanıcı arayüzü öğrenmeye gerek kalmayacağı anlamına gelir. Yüklendikten sonra, Yakınlaştır uygulamasını açmaya gerek kalmadan doğrudan Gmail içinden toplantıları planlamak, kullanıcıları davet etmek ve toplantıları başlatmak için Gmail'deki bir eklenti düğmesi kullanılabilir.

Zoom ile Gmail

Zoom'un, doğrudan Google Takvim'den Zoom toplantılarını planlama, başlatma ve katılma seçeneğini ekleyen bir Google Takvim uygulaması da vardır. Yakınlaştırma, bir Google Takvim etkinliğine konferans seçeneği olarak seçilerek eklenebilir, bu nedenle Yakınlaştırma ile uzaktan buluşmak için Yakınlaştırma uygulamasını açmaya gerek yoktur.

Zoom ile Google Takvim

Zoom, Slack ile Gmail'e benzer şekilde entegre olur: Slack kullanıcılarının, Slack'in içinden Zoom uygulamasının birçok işlevini planlamasına, başlatmasına, kaydetmesine, birleştirmesine ve yapmasına olanak tanır. Bireysel kullanıcılar Slack'e kendileri Zoom ekleyebilir veya işletmeler eklentiyi standart Slack kurulum paketlerinin bir parçası olacak şekilde yapılandırabilir.

Slack tarafından Zoom

Microsoft Teams için Zoom uygulaması, Zoom'u Teams uygulamasının sıkıca entegre edilmiş bir parçası haline getirir. Yüklendikten sonra, Microsoft Teams uygulamasının içinden başlatılan Teams ve Zoom toplantılarına bir Zoom sekmesi ekler ve ekip uygulamasında kalır; Zoom'u bile başlatmaz. Tek tıklamayla özel toplantılar da mümkündür ve toplantılar @ belirtisi kullanılarak da katılabilir veya başlatılabilir.

Microsoft Teams by Zoom

Popüler bulut not alma uygulaması Evernote, Evernote belgelerini Zoom içinden oluşturmayı, düzenlemeyi ve saklamayı mümkün kılan bir Zoom entegrasyonuna sahiptir. Bununla birlikte, bu konuda biraz öğrenme eğrisi var gibi görünüyor: Zoom içinde Evernote ile etkileşime geçmek öncelikle bir botla yapılır, bu yüzden Evernote Zoom belgeleri dalış yapmadan önce onu tanımak için.

Evernote by Zoom

Salesforce için Zoom uygulaması, takım arkadaşları, müşterilerle toplantı yapan özellikler ve yalnızca birkaç tıklama ötede. Bu harika özelliklerden bazıları, bir kullanıcının Salesforce geçmişinde Zoom etkinliğinin otomatik olarak günlüğe kaydedilmesi, Zoom Phone ile entegrasyon, Salesforce'da depolanan toplantı kaydı, otomatik kampanya oluşturma ve daha fazlasını içerir.

Zoom tarafından Salesforce

Çevrimiçi otomasyon aracı Zapier, Zoom ile sayısız şekilde entegre olabilir. Toplantı oluştururken davetiye gönderme, müşteri ödemesi üzerine otomatik web semineri kaydı ve daha fazlası gibi görevleri otomatikleştirebilir. Zapier, platformu aracılığıyla Zoom'a bağlanabilen 1.500'den fazla uygulama entegrasyonuna sahip olduğunu söyledi, bu nedenle zaman kazanmanın yollarını bulmanız gerekiyorsa denemeye değer olabilir.

Zapier Zoom tarafından

OneLogin'in Yakınlaştırma aracı, Yakınlaştırma hesabı olan herkes tarafından kullanılamaz: Yakınlaştırmayı tek bir oturum açma (TOA) portalı yapmak isteyen kurumsal yöneticiler için tasarlanmıştır. Kurumsal bir hesap kullanıyorsanız, bu, yakınlaştırmayı daha güvenli hale getiren ve aynı zamanda güçlü bir TOA aracı yapan süper değerli bir araç olabilir.

Zoom ile OneLogin

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*