Hisense TV almalı mıyım? Bütçe 4K televizyon markasına bir bakış

Hisense TV almalı mısınız? Çok fazla TV markaları Bütçe küçük TV'lerden duvar doldurma ekranlarına kadar her şeyi sunan piyasada, satın alma işleminiz için hangisinin doğru olacağını gerçekten düşünmek imkansız olabilir – bu yüzden size yardımcı olmak için buradayız.

Aşağıdaki kılavuzda Hisense markasına bir giriş, onları rakiplerinden öne çıkaranların yanı sıra Hisense TV'lerle ilgili en son fırsatları ve makalenin sonunda da en son Hisense incelemelerimizi bulacaksınız.

Hisense, iyi bir fiyata TV arıyorsanız muhtemelen karşılaşacağınız bir markadır. Özellikle bir bütçe TV markası olarak, Hisense genellikle rekabetten daha düşük bir fiyata premium teknolojiler sunacak, yani esas olarak belirli bir HDR format veya 4K çözünürlük mümkün olan en ucuz fiyata, Hisense muhtemelen size uyacak bir sete sahip olacak.

Çeşitli elektrikli eşyaların büyük bir Çinli üreticisi olarak Hisense, buzdolaplarından çamaşır makinelerine kadar her şeyi kapsar. akıllı televizyon ürün yelpazesi, gelişen işinin en büyük parçalarından biridir. Devlete ait olmasına rağmen – birçok Çinli şirket gibi – Hisense'nin birçok uluslararası bağlantısı var.

2015 yılında ünlü Sharp markasını lisansladı, Meksika TV üretim hattının bir parçasını satın aldı ve Japon şirketinin adını kullanarak ABD ve Güney Amerika pazarları için televizyonlar yapmaya başladı ve ardından Toshiba'nın TV işini satın alarak birkaç adım daha ileri gitti.

Bu yüzden, şüphesiz ki Hisense, rekabetçi televizyon pazarında sağlam bir varlığı olan büyük bir oyuncu.

Hisense TV almalı mıyım?

(İmaj kredisi: Hisense)

Hisense TV almalı mıyım?

Öyleyse, kısa bir tarih dersinden sonra Hisense televizyon anlaşmaları değerlendirmeye değer mi? Her zamanki gibi, cevap bir dizi faktöre bağlıdır.

Temel olarak bu setlerde kullanılan paneller iyi. Güzel keskin görüntüler, iyi siyah seviyeleri ve iyi renk dengesi sunma eğilimindedirler.

Bununla birlikte, HDR'yi destekleyen setlerle, daha büyük markalardan daha pahalı setlerle aynı tepe parlaklığını sunmalarını beklemeyin. Bu, setlerde gösterilen görüntülerin daha iyi HDR setleriyle aynı ışıltıya sahip olmadığı anlamına gelir.

Akıllı TV işletim sistemleri de farklı modelleri arasında biraz hit ve özlüyor olabilir. Biz gözden zaman biz sevdim 55N6800 genel arayüz diğer setler kadar sofistike olmasa bile, sunulan uygulamalar yelpazesinden etkilendik.

Ancak, biz gözden geçirmek farklı bir hikaye oldu 32M2600 yavaş ve yavaş bir arayüze sahipti. Uygulama seçimi de çok daha az geniş oldu.

Neyse ki, bu işletim sistemi sorunları – eğer varsa – bir akış kutusu veya akış çubuğu kullanarak tamamen kaldırılabilir. Chromecast Ultra, Roku Akış Çubuğu + veya Nvidia Shield TV. Filmleri bir 4K Blu-ray oynatıcıde bu sorunlarla karşılaşmamalı.

Hisense ULED'leri ilk kez Roku işletim sistemini alır

Hisense ULED'leri ilk kez Roku işletim sistemini alır (İmaj kredisi: Hisense)

Hisense ayrıca gelen ULED serisi de dahil olmak üzere belirli setlerde Roku OS ile işbirliği yapar – ULED, diğer cihazlara göre geliştirilmiş işleme ve gelişmiş renk ve kontrast ile yüksek özellikli LED televizyonları için Hisense'nin kendi terimi. Roku ULED'ler şimdilik sadece ABD'ye bakıyor İngiltere de ilk Roku Hisense TV'lerini aldı geçen sene Kara Cuma günü geldi.

Hisense TV fiyat aralığı, Çinli şirketin görüşlerini orta pazara sıkıca odaklamasıyla gerçek bir avantaj elde ettiği yerdir – ara sıra büyük (ve çok parlak) gibi daha üst düzey donanıma dönüşüyor H75U9A.

Hisense'nin amiral gemisi televizyonları – her ne kadar iyi olsa da – dünyanın en iyi TV'leri seviyesinde değildir, ancak çoğu zaman akranlarından önemli ölçüde daha ucuza gelirler.

Aralığı düşürerek önemli tasarruflar da göreceksiniz. Sonuç olarak, televizyonunuz komşuların konuşması olmasa da, hayal kırıklığına uğraması muhtemel değildir ve tasarruf ettiğiniz para kesinlikle harika 4K içerik elde etmek için harcanabilir.

Yine de kalite ve karşılanabilirlik arasında açık bir gerilim var. Yaparken H55OB8UK piyasadaki en ucuz OLED TV, daha pahalı OLED rakipleriyle aynı şekilde tutarlı görüntü kalitesini sürdürmek için işleme akıllılarına sahip değil ve bu modelden sonra sürpriz değil Hisense teknolojiyi tamamen düşürüyor.

Gri tonlamalı bir 2K paneli zengin bir 4K olanla birleştiren DualCell TV'lerin yerini almasını bekleyebilirsiniz, Hisense daha ucuz bir fiyata OLED kalitesinde kontrast sunabileceğini iddia ediyor. 2020'de olup olmadığını görmek için izleyeceğiz, ancak OLED katili olması pek mümkün değil.

Hisense TV almalı mıyım?

(İmaj kredisi: Hisense)

Dikkat edilecek Hisense TV fırsatları

Hisense TV için değerlendirme

Belki de en önemlisi, TechRadar Hisense'nin en yeni TV setlerinden ne yaptı?

32 inç M2600'den TV'ye kadar her boyutta ve fiyat aralığındaki Hisense televizyonlarını inceledik 65 inç Seri 7 ULED. Aşağıdaki inceleme bağlantılarından bazılarına göz atın.

Hisense O8B OLED TV incelemesi: Piyasadaki en ucuz OLED TV kaçınılmaz olarak bazı tavizlerle geliyor. 55 inçlik Birleşik Krallık modeli için 1.399 £ değerinde, işlem yapmaya değer miydi?

Hisense U8B ULED TV incelemesi: Sadece İngiltere için bir tane, ancak bu yüksek özellikli TV, 65 inçlik bir model için sadece 999 £ 'dan geliyor ve oldukça düşük bir fiyata büyük bir darbe ekranı sunuyor.

Hisense A6200 50 inç LED TV incelemesi: Sağlam bir özellik setine, şaşırtıcı derecede doğru bir resme ve çatlama fiyatına sahip iyi yapılmış 50 inç TV. Özellikle HDR söz konusu olduğunda mükemmel değil, ancak para için daha iyi bir değer teklifi bulamayacaksınız.

Hisense P7 ULED TV incelemesi: Hisense'nin 65 inç ULED seti pahalı bir uçta olabilir, ancak net 4K ve müthiş parlaklık, üst düzey bir görüntü ve ideal oyun TV'si yapar. Bir satış göz kulak.

Hisense N6800 55 inç 4K TV incelemesi: 4K TV'lerin bir bütçeyle iyi bir şekilde yapılabileceğini kanıtlayan sağlam dört yıldızlı bir ürün. Bu televizyon 60 inç ve daha küçüktür.

Hisense M2600 32 inç TV incelemesi: Bu, onaylanmamış onayımızı almasa da, 32 inçlik bu sağlam TV, ayrıntılı net görüntüsü için övüldü. Sadece bir flama veya set üstü kutuya yatırım yaptığınızdan emin olun.

Hisense Roku TV (R50B7120UK) incelemesi: Hisense Roku TV, İngiltere için Hisense-Roku işbirliğinin parlak bir tanıtımıdır. Güçlü ve canlı bir resim, fiyat için harika HDR ve anlaşmayı tatlandırmak için Roku akıllı platformu ile bu, şüphesiz şu anda alabileceğiniz 500 £ altındaki en iyi televizyonlardan biridir.

  • En iyi TV seçimlerimiz için, en iyi TVs yardım etmek için burada

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*