HTC Vive Cosmos ile 150 ABD doları tasarruf edin ve bu uzun hafta sonu kilitlenmeden kaçın

Eğer içine sıkışıp dış dünyaya özlem duyuyorsanız, HTC Vive Cosmos oturma odanızdan ayrılmak zorunda kalmadan sizi harika dış mekanlara taşıyabilir.

Bu sanal gerçeklik kulaklığı ile yaratıcı alanınıza dalabilir, kendinizi heyecan verici dünyalara kaptırabilirsiniz (Half-Life: Alyx’in distopya kenti 17 gibi), öğrenmenin ve hatta aktif kalmanın yeni yollarını bulabilirsiniz.

Microsoft Mağazası şu anda 150 dolar için evren önerilen perakende fiyatından daha az – bu etkileyici VR setinde sık görmediğimiz bir şey.

HTC'nin yakın zamanda (pahalı da olsa) iyi bir güncelleme olan güncellenmiş Vive Cosmos Elite'i piyasaya sürdüğünü belirtmek gerekir. Cosmos serisi modüler ön yüzlere sahip olduğundan, sanal gerçeklik dünyasına girmeye hevesliyseniz akılda tutulması gereken bir şey olan yaklaşık 300 AU $ için Elite sürümüne yükseltmek mümkündür.

HTC Cosmos ayrıca 2880×1700 LCD ekrana ve 'içten dışa' izleme özelliğine sahiptir, bu da temelde bir baz istasyonuna ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelir.

HTC Vive Cosmos | AU $ 1,149 (RRP AU 1.299 dolar; 150 ABD doları tasarruf edin)

Bu Paskalya sanal gerçeklik dünyasını HTC Vive Cosmos ile çarpıcı yüksek çözünürlükte yaşayın. Çok yönlü modüler seçeneklere sahip yenilikçi Vive Cosmos VR sistemi sayesinde başka bir dünyaya taşınacak ve VR'yi yepyeni bir düzeyde deneyimleyeceksiniz. Microsoft'un çevrimiçi mağazasından bugünkünüzü kapın ve pürüzsüz bir AU $ 150 tasarruf edin.Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*