Huawei P30 Pro fırsatları çok daha iyi olduğunda neden P40 Pro için öne çıkıyor?

"Huawei'nin en yeni sürümü, P40 Pro şu anda Çin telefon devinden nasıl en iyi seçenek olamaz?" Yine de Huawei P30 Pro fırsatları hala açık bir seçim gibi geliyor.

Bu faktörler esasen iki katlıdır – Google uyumluluğu eksikliği ve cüzdan paramparça fiyatı. Eğer herhangi birini okuduysan Huawei P40 Pro incelemesi, artık hem bu cihazın hem de Huawei'nin daha küçük Huawei P40 Google'ın iyiliğinden çıkarıldı.

Sayesinde ABD hükümeti kararıGoogle Play Store, Google Fotoğraflar, Haritalar, YouTube, Google Pay ve bir dizi başka özellik elde edemezsiniz. Öte yandan Huawei P30 Pro, daha büyük yaşı nedeniyle bu uygulamaları koruyacak.

Tamam, bu yüzden küçük bir uygulama seçimini kaybetmek herkes için bir anlaşma kırıcı olmayabilir, ancak diğer faktör maliyettir. Kitlesel olarak Samsung Galaxy S20 Plus veya iPhone 11 Pro, Huawei P40 Pro çok fiyat primi.

Çoğu Huawei P40 Pro fırsatları size genellikle iyi bir ön maliyet ile ayda 40/50 £ bölgeye mal olacak. Huawei P30 Pro fırsatları Öte yandan, büyük veri planları ayda 30 £ civarında olan fiyat düşüşüne devam ediyor.

Bu kadar güçlü veya şık olmayabilir, kamera performansı büyüleyici değildir ve P40 Pro'nun bazı akıllılarından yoksundur, ancak P30 Pro, çok daha düşük maliyetli ve Google'ın kullanımını korurken dünyanın en iyi akıllı telefonlarından biri olmaya devam ediyor .

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*