Huawei P40 Lite fırsatları 300 sterlin altında 2020 teknik özellik ve dört kamera sunuyor …

Huawei'nin 2020 amiral gemilerinin lansmanından sonra – Huawei P40 ve P40 Pro – telefon devi, Huawei P40 Lite şeklinde daha küçük, daha bütçeli bir kardeşle izledi.

Temel olarak, Huawei P40 Lite tamamen size en iyi 2020 özelliklerini büyük ölçüde indirimli bir fiyata sunmakla ilgilidir: tam olarak 279,99 £. Bunu hemen hemen her iPhone'un, çoğu Samsung telefonunun ve hatta Google'ın Pixel 3a XL, burada yüksek umutlara sahip olmak zor.

Ancak, Huawei oldukça etkileyici bir bütçe telefonu çıkardı. Arka tarafta dört kameralı bir kurulum, 4200mAh pil (daha büyük Samsung'un £ 899 £ Galaxy S20), bazı güçlü dahili güç ve LCD 6.4 inç ekran.

Şimdiye kadar hepsi harika mı? İşte yakalama. Huawei, büyük bir tartışmaya kapıldı. Google hükümetlerinin kullanımı konusunda ABD hükümeti için uzun şimdi zamanı. Sonuç, telefonun Google uygulamalarından çıkarılmasıdır.

Buna YouTube, Google Haritalar, Google Fotoğraflar, Play Store, Google Pay ve diğerleri dahildir. Bazıları için büyük bir kayıp olmazken, diğerleri için zararlı olacaktır. Telefonla birlikte ücretsiz bir Huawei Band 4 Pro alıyorsunuz, ancak kaybı dengelemek için yeterli mi?

Huawei P40 Lite çoraplarını satan perakendeciler:

Carphone Depo
e2Save
Mobiles.co.uk

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*